ebook Możemy mieć siebie
4.38 / 5.00 (liczba ocen: 4408)

Możemy mieć siebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 25.90
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
25.90 zł
26.93 zł Lub 24.24 zł
29.00 zł
35.90 zł
25.13 zł
26.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przed piętnastoma laty Stella Parkerson zakochała się na zabój w Jacku O’Donnellu, przyjacielu jej najstarszego brata. Była młodą dziewczyną, ale już wtedy wiedziała, że właśnie on będzie jedynym mężczyzną, którego w życiu pokocha. W dniu swoich osiemnastych urodzin poprosiła go o pocałunek. Nie wyobrażała sobie, że to całkiem odmieni jej życie. Tamtej nocy oddała Jackowi wszystko. To była ich tajemnica, której nie mogli nikomu zdradzić.

Potem ich drogi się rozeszły i przez lata udawali, że nic między nimi nie zaszło. Choć Stella starała się nie rozmyślać o tym, że kocha Jacka, nie umiała wybić go sobie z głowy. Pewnego razu on znowu ją pocałował. I teraz już nie było odwrotu. Musieli spojrzeć prawdzie w oczy. Należą do siebie i nie ma sensu temu zaprzeczać.

Co się stanie, kiedy rzucą się w wir uczucia? Czy tym razem ich miłość okaże się silniejsza? Czy pomimo piętrzących się trudności będą potrafili się wspierać i być razem?

Możemy mieć siebie od Corinne Michaels możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć