ebook Uciekinierka i ułan - audiobook
3.72 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 30)

Uciekinierka i ułan - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.49
Audiobook - najniższa cena: 22.04
wciąż za drogo?
30.64 złpremium: 16.48 zł Lub 16.48 zł
23.00 zł
26.36 zł Lub 23.72 zł
32.95 zł
32.95 zł
22.04 zł
32.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czasy kampanii napoleońskiej w Prusach Wschodnich.

Émilie de Berier, tajemnicza Francuzka, szantażowana przez politycznych wrogów z Polski, pragnie odzyskać porwaną córkę. Lekkoduch pułkownik Antoni Podolski, dziedzic rodzinnego majątku, szuka szpiega, który wykradł dokumenty francuskiemu generałowi. Jego i Émilie łączy wspólna podróż do Warszawy zajętej przez Wielką Armię Napoleona. Choć nie pałają do siebie sympatią, ich ścieżki nieustannie się krzyżują. Szukając pomocy u księcia Józefa Poniatowskiego, obydwoje zostają wplątani w wir wielkiej polityki. Tymczasem Warszawa odbita z rąk Rosjan bawi się na balach i hucznie świętuje przybycie Cesarza.

Czy tych dwoje może połączyć coś więcej? Czy mogą sobie pozwolić na uczucia? Czy pokonają wszystkie przeszkody, jakie na ich drodze postawi los?

Rozgrywki i intrygi na zapleczu wielkiej historii, afera szpiegowska i dwoje uwikłanych w nią młodych ludzi... Joanna Wtulich, autorka bestsellerowej „Trylogii lwowskiej”, tym razem wraca do swoich Czytelniczek i Czytelników z pełną rozmachu „Sagą napoleońską”!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Dudziak-Klempki.

Uciekinierka i ułan - audiobook od Joanna Wtulich możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć