ebook Wysoka stawka
4.75 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Wysoka stawka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.99
Audiobook - najniższa cena: 24.69
wciąż za drogo?
20.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna firma. Pięć kobiet. Wielkie ambicje.

Stawka jest wysoka.

Fletcher and Benson to prestiżowa agencja talentów, w której spotyka się pięć kobiet. Różni je wiek, doświadczenie i pozycja zawodowa. Łączą je natomiast determinacja i odwaga z jakimi stawiają czoła codziennym wyzwaniom.

Ambitna Jane marzy o założeniu własnej firmy, ale na razie musi zadowolić się posadą asystentki. Agentka literacka Hailey została sama z trójką dzieci po tragicznej i przedwczesnej śmierci męża. Francine, surowa szefowa wydziału literackiego, zmaga się z problemami finansowymi po rozwodzie. Namiętny romans agentki dramatycznej Allie z jednym z klientów zaczyna zagrażać jej karierze. Wydaje się, że dyrektor finansowa Merriwether ma wszystko – dopóki zazdrość męża o jej pozycję w pracy nie zaczyna wymykać się spod kontroli.

Jane szybko zdaje sobie sprawę, że za drzwiami agencji kryją się brudne sekrety. Chociaż ma mniej siły przebicia w porównaniu ze swoimi koleżankami, jest zdeterminowana, by ujawnić prawdę.

Wysoka stawka to historia kobiet, które z trudem balansują między życiem osobistym a pragnieniem sukcesu.

O e-booku Wysoka stawka blogerzy napisali:

Danielle Steel stworzyła kolejną intrygującą historię, w której zatopicie się już od pierwszych stron. To bardzo ciekawe spojrzenie na sukces, który okupiony jest wieloma wyrzeczeniami, a gra nie zawsze jest czysta. Jednak czystą przyjemnością jest lektura tej książki. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Wysoka stawka od Danielle Steel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Danielle Steel jest światowej sławy pisarką, której powieści zdobywają listy bestsellerów. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ amerykańska autorka tworzy historie, które chwytają za serce, wpadając do naszej wyobraźni. Najnowsza powieść pt. Wysoka stawka to kolejna perełka w twórczości Danielle Steel.

Autorka zaprasza nas do świata pięciu kobiet, które w drodze po sukces, rozwijają swoje pasje oraz ambicje związane z karierą zawodową. Jane, Hailey, Francine, Allie i Merriwether to bohaterki powieści Wysoka stawka, które pracują w prestiżowej agencji talentów Fletcher and Benson. Kobiety mają ogromną determinację aby odnieść sukces. Ich odwaga zadziwia, ale również pokazuje nam, że pragnienie sukcesu wymaga poświęceń.

Jane Addison mieszka w West Village. Jej marzeniem jest wydawanie własnego czasopisma, pragnie zostać właścicielką niewielkiego wydawnictwa. Swą karierę rozpoczyna od pracy w charakterze asystentki.

Hailey mieszka w West Side. Kobieta jest agentką literacką. Po tragicznej śmierci męża, samotnie wychowująe trójkę dzieci. W pracy nigdy nie narzeka na swoją sytuację w prywatnym życiu. Te zawodowe traktuje priorytetowo, zawsze stawia czoła służbowym wymaganiom.

Francine jest szefową wydziału literackiego. Do spraw zawodowych podchodzi surowo. Zaś w życiu prywatnym nie układa się po jej myśli – rozwód i problemy finansowe spędzają jej sen z powiek.

Allie fascynowała się pracą z młodymi aktorami. Zawsze chciała być na świeczniku. Jej dążenie do sukcesu swojego oraz „jej podopiecznych” było dla Allie sensem pracy. Dodawało jej wiatru w żagle. Skupiona na własnym wyglądzie i karierze nie myślała o kimkolwiek innym.

Merriwether mieszka w East Eighty-Fourth Street. Jest dyrektorką finansową. Wydawałoby się, że w życiu osiągnęła już wszystko. Niestety jej sukcesy spotykają się z zazdrością męża Jeffa.

Wysoka stawka to nie tylko historia pięciu ambitnych kobiet. To również zaproszenie za kulisy agencji, która kryje brudne sekrety. Historia ta pokazuje nam, że „wyścig szczurów” rządzi się swoimi prawami, a sukces odniosą osoby o silnym charakterze.

Danielle Steel stworzyła kolejną intrygującą historię, w której zatopicie się już od pierwszych stron. To bardzo ciekawe spojrzenie na sukces, który okupiony jest wieloma wyrzeczeniami, a gra nie zawsze jest czysta. Jednak czystą przyjemnością jest lektura tej książki. Wysoka stawka zaraz po przeczytaniu trafia na moją półkę NIK – Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć