ebook Obrońcy Ahury. Przepowiednia
3 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Obrońcy Ahury. Przepowiednia
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Self-publishing
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 20.00
wciąż za drogo?
20.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Obrońcy Ahury. Przepowiednia to druga częścią trylogii fantasy opartej na sesjach RPG, które odbywały się w Legnickim Stowarzyszeniu Fantastyki „Gladius”.

Bohaterem oprowadzającym Cię po Księstwie Ahury wciąż jest Aris Esnaf’ar – prawie szlachcic, prawie zabity, prawie ożywiony, ale z jeszcze większym apetytem na wino i piękne damy! Postara się on za wszelką cenę zatrzymać trwającą w Królestwie Górnego Hakonu wojnę domową. Ale aby tego dokonać, będzie mierzyć się z rycerkami, rycerzami, magami, órókami oraz smokami – tymi mniejszymi i tymi większymi.

Obrońcy Ahury. Przepowiednia to znakomita kontynuacja książki, która została okrzyknięta książką ADHD. Nie wiem jakie miano, jej przypadnie, ale wiem, że czeka Cię tu, czytelniku jeszcze więcej przygody, jeszcze więcej wina i jeszcze więcej pojedynków. A wszystko to okraszone humorem i spisane piórem lekkim niczym sakwa utalentowanego skryby.

Chwała zwycięzcom! Niepamięć zwyciężonym!

 

 

Obrońcy Ahury. Przepowiednia od Mateusz R.M. Rogalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć