ebook The Inheritance Games
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 190665)

The Inheritance Games
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.81
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
29.81 zł Lub 26.83 zł
32.30 zł
35.34 zł Lub 31.81 zł
38.00 zł
30.01 zł
31.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fortuna w spadku. Spadkobierczyni znikąd. Czterej rywale i dziewczyna, która zostanie wciągnięta w niebezpieczną grę. Ebook „The Inheritance Games” rozpoczyna bestsellerową trylogię YA, pełną twistów, sekretów i niebezpieczeństw.

Avery Grambs chce przetrwać szkołę średnią, zdobyć stypendium i uciec od swojego dotychczasowego życia. Ale jej losy zmieniają się w jednej chwili, gdy umiera miliarder Tobias Hawthorne i zostawia jej praktycznie cały swój majątek. To jakaś pułapka?

Avery nie ma pojęcia, nigdy na oczy nie widziała Tobiasa Hawthorne’a. Aby otrzymać swoje dziedzictwo, Avery musi przenieść się do rozległego, pełnego sekretnych przejść i zagadek Hawthorne House, zajmowanego również przez rodzinę, którą właśnie wywłaszczył stary miliarder. Jego czterech błyskotliwych wnuków dorastało w przekonaniu, że odziedziczą fortunę.

Czy Avery jest oszustką, czy też ostatnią zagadką dziadka, który uwielbiał zaskakiwać wnuków?

Uwięziona w świecie bogactwa i przywilejów dziewczyna zostanie wciągnięta w niebezpieczną grę.

The Inheritance Games od Jennifer Lynn Barnes możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć