ebook Zbrodnia i kara
3.28 / 5.00 (liczba ocen: 149)

Zbrodnia i kara
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.90
Audiobook - najniższa cena: 26.32
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
39.92 zł Lub 35.93 zł
49.90 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
34.90 zł
-10% 34.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siedmioro autorów bestsellerowych kryminałów (Adrian Bednarek, Max Czornyj, Marcel Moss, Ewa Przydryga, Alicja Sinicka, Marek Stelar, Marcel Woźniak) mierzy się z tematem jednej z najsłynniejszych powieści Fiodora Dostojewskiego, „Zbrodni i kary”.

Rozum jest sługą namiętności.

Rodion Raskolnikow siekierą morduje starą lichwiarkę i jej siostrę, Lizawietę. Wierzy, że ma prawo zabijać. Morderstwo jest dla niego sprawdzianem odwagi i determinacji.

ALE TAM, GDZIE JEST ZBRODNIA, MUSI BYĆ I KARA

Siedmioro autorów bestsellerowych kryminałów (Adrian Bednarek, Max Czornyj, Marcel Moss, Ewa Przydryga, Alicja Sinicka, Marek Stelar, Marcel Woźniak) mierzy się z tematem jednej z najsłynniejszych powieści Fiodora Dostojewskiego, „Zbrodni i kary”.

W OBLICZU ŚMIERCI WSZYSCY STAJĄ SIĘ RÓWNI

O e-booku Zbrodnia i kara blogerzy napisali: 

Czołówka polskich „kryminalistów” stworzyła opowiadania, które nie tylko ukazują zbrodnie. Dają coś więcej, pole do dyskusji o karze za zbrodnie o zbrodniach, które nie zawsze wynikają z tych samych pobudek. Często dokonywane są z różnych przyczyn. Nie ma dla nich usprawiedliwienia, lecz… nie zawsze należy stawiać je na jednej szali. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Zbrodnia i kara od Adrian Bednarek, Max Czornyj, Marcel Moss, Ewa Przydryga, Alicja Sinicka, Marek Stelar, Marcel Woźniak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Adrian Bednarek, Max Czornyj, Marcel Moss, Ewa Przydryga, Alicja Sinicka, Marek Stelar i Marcel Woźniak wzięli na warsztat Zbrodnię i karę. Tym samym zmierzyli się z jedną z najsłynniejszych powieści Fiodora Dostojewskiego. Nie ukrywam, że nazwiska na okładce książki sprawiły, że wiele oczekiwałem od tej książki. Twórczość wielu autorów znam i podziwiam ich dorobek pisarski. To, co ważne nie zawiedli, lecz pokazali, że w opowiadaniach również potrafią zaintrygować czytelnika.

Nie ukrywam, że Zbrodnia i kara była moim pierwszym spotkaniem z twórczością Ewy Przydrygi. Flauta to historia młodej dziewczyny, której tragedia jest następstwem tajemnic. Ta historia mocno osadziła się w mej pamięci.

Max Czornyj w opowiadaniu Manoman ukazał swój kunszt tworzenia intrygujących historii, które mocno zapisują się w naszej głowie, trafiając do naszych emocji niczym snajper w sam środek punktu strzelniczego.

Nie mów do mnie Szymek to opowiadanie Marcela Mossa, po którym mogę powiedzieć krótko – MOSS to SZTOSS!

Adrian Bednarek opowiadaniem Wyjątkowy udowodnił, że jego twórczość taka właśnie jest – WYJĄTKOWA. Autor wypracował swój charakterystyczny styl, sprawiając, że grono jego czytelników rośnie niczym inflacja.

Alicja Sinicka w opowiadaniu Dom w środku lasu zaskoczyła moje emocje, serwując im w finale prawdziwy rollercoaster. Czego więcej chcieć od takich opowiadań?

Marek Stelar! No co ja mogę dodać. Autor w opowiadaniu Człowiek znikąd pokazał, że pisanie ma we krwi. A w dodatku ta krew jest dla czytelnika źródłem wielu emocji.

Będziesz zawsze moją Marcela Woźniaka to ostatnie opowiadanie w Zbrodni i karze, które będę bardzo dobrze wspominał.

Czołówka polskich „kryminalistów” stworzyła opowiadania, które nie tylko ukazują zbrodnie. Dają coś więcej, pole do dyskusji o karze za zbrodnie o zbrodniach, które nie zawsze wynikają z tych samych pobudek. Często dokonywane są z różnych przyczyn. Nie ma dla nich usprawiedliwienia, lecz… nie zawsze należy stawiać je na jednej szali.

Miłośnikom antologii i ciekawych historii zdecydowanie polecam lekturę Zbrodni i kary.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć