ebook Chłopak znikąd
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Chłopak znikąd
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.42
wciąż za drogo?
18.42 zł
-19% 26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
23.10 zł
32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przybyłem znikąd. A tam czekała na mnie ona. Czy dam radę pokonać przeszłość i być z moją dziewczyną z ogrodu? Kacper Małkowski, po tym, jak zerwał z Kamilą, nie może poradzić sobie z uczuciem do dziewczyny. Jednakże wciąż przekonuje sam siebie, że było to jedyne rozwiązanie, aby chronić dziewczynę. Kamila spotyka się ze swoim ojcem, który także miał tajemnicze powody, aby ją odszukać.

Młodzi zakochani nie potrafią przestać o sobie myśleć i w końcu postanawiają szczerze porozmawiać. Kacper otwiera się przed dziewczyną i wyjawia część swoich dramatycznych tajemnic. Miłość kwitnie, lecz okazuje się, że nie jest tak łatwo odciąć się od przeszłości, a szczególnie od niebezpiecznych ludzi. Dużą rolę w wydarzeniach odegra kuzyn Kacpra, o sześć lat starszy Adrian Małkowski, właściciel jednego z modnych sopockich klubów.

Chłopak znikąd to drugi tom serii Zbuntowani, traktującej o młodych ludziach, którzy spotykają się w nader dramatycznych okolicznościach. Książka była wydana wcześniej pod pseudonimem Anka Sangusz.

Chłopak znikąd od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć