ebook Idealna niania - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1464)

Idealna niania - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.04
Audiobook - najniższa cena: 33.68
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
33.68 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Thriller, który spędzi wam sen z powiek. Młoda kobieta przyjmuje ofertę pracy jako niania u bardzo zamożnej rodziny. Myśli, że znalazła przepustkę do lepszego życia. Nie może bardziej się mylić… Ale wyjścia z pułapki już nie ma – obowiązuje ją dyskrecja…

Gdy Sarah Larsen znajduje ogłoszenie na tablicy korkowej w lobby budynku, w którym mieszka, jedno spojrzenie na adres mówi jej, że to szansa, by zmienić swoje życie.
Praca zdaje się być jak marzenie: luksusowy apartament w Upper West Side w Nowym Jorku; pensja, która dodaje kilka zer do jej obecnych wpływów; cudowna matka, która jest bardziej jak przyjaciółka niż potencjalna szefowa.

Jest przepełniona radością, gdy oferują jej stanowisko i bez zastanowienia podpisuje klauzulę poufności. Niestety z czasem sprawy się komplikują.
W rodzinie Birdów jest coś bardzo dziwnego. Dlaczego piękna pani Bird nigdy nie wychodzi z apartamentu sama? I co się stało z poprzednią nianią?
Wkrótce okazuje się, że dziwne zachowania Birdów to coś więcej niż ekscentryczność zamożnych ludzi. Jednak wtedy jest już za późno i Sarah nie ma jak szukać pomocy.
W końcu kluczowa jest dyskrecja…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Kim Grygierzec.

Idealna niania - audiobook od Georgina Cross możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć