ebook Tamar. Wszystkie nieszczęścia kobiet
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 15)

Tamar. Wszystkie nieszczęścia kobiet
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 28.70
wciąż za drogo?
34.90 zł
28.70 zł
28.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tamar. Wszystkie nieszczęścia kobiet to trzecia – po Judycie i Esterze – publikacja z serii opowiadającej o kobietach, ich tożsamości i życiowych zadaniach, na podstawie historii biblijnych.

Tamar doznała w życiu niemalże wszystkich największych tragedii, a jednocześnie potrafiła się od tego odbić, wyjść na prostą. Zgotowano jej wszystko, co najgorsze, doświadczyła okrucieństw, traktowano ją najgorzej, jak to tylko możliwe, a jednak ona się na tym nie zatrzymała.

Tamar to historia kobiety nieszczęśliwej, która w pewnym momencie zdjęła szaty smutku i zaczęła żądać. I tak skutecznie żądała, że jako pierwsza kobieta weszła do genealogii Pana Jezusa. Jest to opowieść o największym nieszczęściu, które wstało i zaczęło walczyć, opowieść o kobiecie, która doswiadczyła tego, co świat funduje wszystkim kobietom, i zrekonstruowała wszystko na nowo.

Tamar. Wszystkie nieszczęścia kobiet od Adam Szustak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć