ebook Czekoladowe Zacisze. Tom 2
4.75 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Czekoladowe Zacisze. Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.70
wciąż za drogo?
29.70 zł Lub 26.73 zł
29.90 zł
29.70 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W Czekoladowym Zaciszu zasmakujesz pysznych wypieków, wyjątkowej kawy i... nieprzeciętnej miłości!

Oboje załamani rozstaniem, nie potrafią zapomnieć o swojej miłości. Bolesne sekrety ukrywane latami mogą zniszczyć ich kruche serca.

Jack po rozstaniu z Amy wyjeżdża do Poole. Nie spodziewa się, że wraz z silnym sztormem wróci do niego kobieta, która jeszcze niedawno była centrum jego świata. Wraz z Amy powracają również nagromadzone tajemnice. Nadszedł odpowiedni moment, by oboje wyjawili głęboko skrywaną prawdę. Czy na przekór losowi i spełniającym się przepowiedniom starej cyganki odnajdą drogę do siebie? Jak zareagują, gdy zderzą się z przeszłością, o istnieniu której nie mieli pojęcia?

W finałowym tomie Czekoladowego Zacisza Monika Cieluch niezłomnie prowadzi Amy i Jacka przez wyzwania, które rzuca im los. Żaden czytelnik nie pozostanie obojętny na tę przepełnioną emocjami historię!

Monika Cieluch kolejny raz zabiera nas w emocjonującą podróż, pełną wzlotów i upadków. Wejdź do Czekoladowego Zacisza i rozgość się w jego magicznej historii. Pozwól by główna bohaterka otuliła Cię swoim ciepłem niczym najlepsza filiżanka gorącej czekolady. Pamiętam każdą emocję, jaka towarzyszyła mi podczas lektury i powiem jedno - nie pożałujecie! Monika wie jak budzić emocje, szczególnie te schowane głęboko w ludzkich sercach.

Czekoladowe Zacisze. Tom 2 od Monika Cieluch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nieobecność tej drugiej osoby w brutalny sposób ukazuje nam to, co kochamy w niej najbardziej.
Przyszedł czas na drugi, finałowy tom Czekoladowego zacisza.

Amy i Jack wracają do siebie po rozstaniu. Ale powracają również wszystkie skrywane dotąd tajemnice i nierozwikłane sprawy. Muszą zmierzyć się z nimi obydwoje. Pytanie czy będą w stanie je tak do końca zaakceptować i z nimi żyć?

Druga część Czekoladowego zacisza ma dwa alternatywne zakończenia. Ja zdecydowałam się przeczytać to drugie i przypadło mi ono do gustu. Chociaż sam zabieg podzielenia zakończenia niekoniecznie mi się spodobał. Jednak wolę zwyczajnie toczące się opowieści...

Ten tom był nieco inny niż poprzedni. Mnie on niestety nieco mniej pochłonął. Zdecydowanie bardziej podobał mi się pierwszy, był bardziej magiczny i klimatyczny. Jednak byłam ciekawa jak zakończą się losy naszych bohaterów. I na sam koniec wszystkie wątki zostały wyjaśnione i znamy dalsze koleje losu wszystkich postaci.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć