ebook Ale historia... Skąd te krzywe usta, Bolesławie? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ale historia... Skąd te krzywe usta, Bolesławie? - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
29.95 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
29.95 zł
29.95 zł
19.64 zł
29.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cześć, jestem Julek. Mam dwanaście lat i chciałbym mieć przyjaciela. Co prawda spędzam dużo czasu ze Słoniem i jego ekipą, ale nie zawsze dobrze się z nimi bawię. Ostatnio siłą wysłali mnie w przeszłość, żeby nauczyciel historii zapomniał o zapowiedzianym teście… Jedyny plus jest taki, że przy okazji odkryłem, co napędza latający rower, o którym marzę!

Grupka nastolatków przenosi się w czasie o prawie 1000 lat, żeby wyjaśnić, skąd się wziął przydomek króla Bolesława Krzywoustego. Odpowiedzi jest wiele, a szukając tej właściwej, uczniowie dowiedzą się również, co oznaczały postrzyżyny, kto nosił giezło, jak można było podsłuchiwać przez kamienne ściany czy kto mieszkał na podgrodziu. Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula.

Bogato ilustrowana seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. W dziewiątej części przeczytacie między innymi o tym, jak wyglądały średniowieczne piekarniki, co to było myto i jak Gall Anonim przysłużył się królowi.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Więckowskiego.

Ale historia... Skąd te krzywe usta, Bolesławie? - audiobook od Grażyna Bąkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć