ebook Szwedzka sztuka kochania. O miłości i seksie na Północy
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Szwedzka sztuka kochania. O miłości i seksie na Północy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 25.39
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
34.40 złpremium: 22.19 zł Lub 22.19 zł
33.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.39 zł Lub 22.85 zł
25.89 zł Lub 23.30 zł
31.44 zł
27.74 zł
27.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szwedzka sztuka kochania – odważnie, bez masek i moralizowania. W ebooku Katarzyny Tubylewicz wysłuchamy głosów i historii ludzi znanych i opiniotwórczych, którzy opowiedzą o tym, o czym nigdy wcześniej publicznie nie mówili, oraz ludzi zupełnie nieznanych, ale fascynujących i świadomych swoich wyborów. Przeczytamy o wszelkich rodzajach związków – o monogamii i poliamorii, o tantrze, o związkach tęczowych i queerowych rodzinach. W „Szwedzkiej sztuce kochania” będzie też o wierności i zdradzie, o związkach otwartych i skrajnej wolności seksualnej, a także o miłości po miłości.

W „Szwedzkiej sztuce kochania” (ebook w formacie epub, kindle mobi) spotkamy ludzi pięknych, mądrych i wolnych.
Dowiemy się, jak ma się do rzeczywistości słynny mit o „szwedzkim grzechu”.

Jeden z bohaterów – Marcus – zabiera autorkę na miejsce spotkań homoseksualistów położone tuż obok popularnej plaży.
„Tajemny świat jest dyskretny i unikający konfrontacji. Jeśli jakaś heteroseksualna para nieświadoma niczego przeniesie się z kocem zbyt wysoko w las, w rejon gejów, ci ostatni przesuną się jeszcze wyżej. Przypomina to trochę taniec. I jest to taniec łagodny, pełen wzajemnej ostrożności nie znających się dobrze partnerów” – pisze autorka.

Katarzyna Tubylewicz ebookiem „Szwedzka sztuka kochania” uświadamia nam, że za rzadko toczy się w Polsce poważna i otwarta dyskusja o uczuciach, o wzajemnych relacjach, pokazuje, jak jesteśmy spętani konserwatywną narracją. Udowadnia, że miłość i erotyka to jedne z najważniejszych życiowych doświadczeń.

Szwedzka sztuka kochania. O miłości i seksie na Północy od Katarzyna Tubylewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć