ebook Każda historia miłosna jest historią o duchach. Życie Davida Fostera Wallace'a
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 9522)

Każda historia miłosna jest historią o duchach. Życie Davida Fostera Wallace'a
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 37.19
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
54.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
52.69 zł Lub 47.42 zł
52.90 zł
61.99 zł Lub 55.79 zł
-25% 37.19 zł
53.46 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Odkąd zmarł przedwcześnie śmiercią samobójczą w 2008 roku, w wieku zaledwie czterdziestu sześciu lat, David Foster Wallace stał się kimś więcej niż przedstawicielem swojego literackiego pokolenia - został symbolem szczerości i uczciwości w nieautentycznych czasach, postacią, której sława i wpływ rozprzestrzeniają się z każdym kolejnym dniem. W tej biografii, od której trudno się oderwać, D.T. Max odtwarza pełną udręki, lecz często triumfalną batalię Wallace'a o sukces literacki, naznaczoną zmaganiami z depresją i uzależnieniem - walkę, której arcydzielnym wynikiem jest powieść Niewyczerpany żart. Pisana we współpracy z rodziną i przyjaciółmi Wallace'a, biografia tego niezwykłego autora została napisana na podstawie setek stron niepublikowanych listów, rękopisów i dzienników pisarza i ukazuje w rewelacyjny, poruszający i hipnotyzujący sposób unikatowy związek życia Wallace'a z jego twórczością.

Bolesna, przerażająca i trzymająca w napięciu... Trudno się oderwać.

"The New York Times Book Review"

Rzetelna, wnikliwa kronika życia i pracy literackiej wyjątkowego pisarza.

"San Francisco Chronicle"

D.T. Max - autor tekstów publikowanych w "New Yorkerze", a wcześniej również w "New York Timesie", pracował także jako redaktor w "New York Observer". Jego pierwsza książka, The Family That Couldn't Sleep, ukazała się w 2006 roku, jednak rozgłos zyskał dzięki wydanej w 2012 biografii D.F. Wallace'a Każda historia miłosna jest historią o duchach. Mieszka w New Jersey z żoną i dwójką dzieci.

 

Każda historia miłosna jest historią o duchach. Życie Davida Fostera Wallace'a od D. T. Max możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć