ebook Pocałunki i croissanty - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5701)

Pocałunki i croissanty - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 27.70
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-42% 24.90 zł
-30% 29.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
39.98 złpremium: 25.79 zł Lub 25.79 zł
36.54 zł Lub 32.89 zł
42.99 zł
38.69 zł
42.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Słodka jak francuski makaronik i kusząca jak świeży croissant, romantyczna opowieść o ambitnej amerykańskiej balerinie i uroczym francuskim chłopaku.

Mia Jenrow zawsze wiedziała, że ​​jej przeznaczeniem jest zostać primabaleriną. I rzeczywiście taniec ma we krwi – według rodzinnej opowieści, jej prapraprababka tańczyła w zespole Opery Paryskiej i została sportretowana przez samego Edgara Degasa! Jej rodzice twierdzą, że to tylko legenda, ale Mia wierzy, że to coś więcej. To jej przeznaczenie!

Mia planuje spędzić magiczne lato we Francji, realizując swoje marzenie, ale szybko zdaje sobie sprawę, że może to być nieco bardziej skomplikowane, niż się spodziewała. Paryskie lato miało być poświęcone tylko baletowi. Nie planowała odkrywania zawiłej historii swojej rodziny. A już na pewno nie planowała zakochać się w tajemniczym, żądnym przygód Louisie (który, tak się składa, jest synem jej wymagającego, surowego nauczyciela baletu). Jednak będzie to lato pełne niespodzianek – nie bez powodu Paryż nazywany jest także Miastem Miłości…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Julii Łukowiak.

Pocałunki i croissanty - audiobook od Anne-Sophie Jouhanneau możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć