ebook Dotyk Crossa
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 230637) Ilość stron (szacowana): 416

Dotyk Crossa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.65
Audiobook - najniższa cena: 22.14
wciąż za drogo?
29.30 złpremium: 18.90 zł Lub 18.90 zł
-7% 24.65 zł Lub 22.19 zł
31.50 zł
31.50 zł
31.50 zł Lub 28.35 zł
-7% 24.70 zł
25.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dotyk Crosa to napisany przez Sylvię Day pierwszy tom erotycznej serii zatytułowanej Rozpalona. W książkach tej autorki zaczytują się czytelniczki w wielu krajach a jej bohaterowie rozpalają namiętności nie tylko damskiej części świata literackiego.

Fabuła:

Eva rozpoczyna całkiem nowy rozdział w swoim życiu, zmiana miejsca zamieszkania, nowa praca na Manhattanie, wydają się być obiecującym początkiem ciekawej przygody. Piękna i młoda dziewczyna nie spodziewa się jednak spotkania na swojej drodze takiego mężczyzny, a Gideon Cross pojawia się na niej nie wiadomo skąd i natychmiast wywraca jej wydawałoby się uporządkowane życie do góry nogami. Zauroczona i rozpalona, nie myśli o niczym innym, tylko o tym, aby ten nieziemski przystojniak, dotykał ją, gładził jej skórę… Jej myśli krążyły wokół jednego imienia – Gideon.

Namiętność i marzenia o tym cudownym mężczyźnie doprowadzają, że oboje zaczynają się spotykać. Jednak Gideon stawia sprawę całkiem jasno, nie szuka trwałego związku, zależy mu tylko i wyłącznie na erotycznych doznaniach. Dziewczyna jest zawiedzona, jednak w żadnym wypadku nie jest osobą, która łatwo się poddaje i zawsze umie postawić na swoim. Choć obawia się wpaść w sidła takiego związku, decyduje się na kontynuację erotycznej przygody. Pomiędzy obojgiem coraz bardziej iskrzy, pojawia się coraz więcej pożądania, erotycznych fantazji i mocnego seksu. Oboje zdają się walczyć o swoją przyszłość. Kto wyjdzie z niej zwycięską ręką? 

Niektórzy porównują Dotyk Crosa do 50 twarzy Greya. Przekonaj się, że to jest zupełnie inna i lepsza historia. Jeśli poszukujesz dobrego, gustownego zarazem napisanego z polotem i smakiem erotyku, daj się ponieść tej opowieści.

Dotyk Crossa od Sylvia Day możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy są cierpliwi.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Dotyk Crossa” jest pierwszym tomem cyklu „Rozpalona” pióra amerykańskiej autorki Sylvii Day. Jest to książka z kategorii literatura obyczajowa i romans, dlatego też generalnym motywem fabuły jest historia miłości głównych bohaterów Evy Tramell i Giedeona Crossa. Jak przebiegała relacja pomiędzy dwójką bohaterów – odsyłam do kart powieści. W mojej ocenie pomysł na fabułę tej części jak i całej serii jest ciekawy, a cała historia poprowadzona w interesujący sposób. Autorka poprawnie wykreowała bohaterów, którzy są wyraziści z interesującymi cechami charakteru. Lekkie pióro autorki sprawia, że książkę czyta się szybko i płynnie. Jest to książka należąca do literatury kobiecej, czyli lekka i przyjemna, pozwala zrelaksować się i odpocząć. Polecam osobom, które lubią taką literaturę i nie mają wygórowanych oczekiwań w tym temacie. Ogólnie, mnie osobiście książka podobała się.

  • Awatar

    Jeśli podobał Ci się Gray - Cross też z pewnością Cię nie zawiedzie :) Czyta się lekko i przyjemnie, czasem z wypiekami na twarzy :) Podobno ma być 5 części, czekam...

Warto zerknąć