ebook Taki krótki urlop - audiobook
3.41 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 34)

Taki krótki urlop - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 30.14
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
30.64 złpremium: 19.77 zł Lub 19.77 zł
32.95 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
30.14 zł Lub 27.13 zł
32.95 zł
32.95 zł
32.95 zł
32.95 zł Lub 29.66 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa wspólna powieść najpopularniejszego polskiego duetu pisarskiego! Tym razem zapraszają do trójmiasta, gdzie ich bohaterowie wplątali się, oczy wiście całkiem przypadkowo, w świat gangsterskich rozgrywek.

Aleksandra i Joachim, kardiolodzy z warszawy, przyjeżdżają do Sopotu na spontaniczny, niedługi urlop. Jednak już pierwszego dnia ich pobytu wydarza się coś, co zamienia ich miły, wymarzony wypoczynek, w dramat, by nie powiedzieć – w horror. Najpierw zupełnie przypadkowo widzą morderstwo, a gdy chcą złapać trochę snu, żeby zastanowić się na trzeźwo i spokojnie nad tym, co widzieli, ktoś wdziera się do ich pokoju i porywa Olkę. Joachimowi udaje się odbić dziewczynę i obydwoje uciekają furgonetką porywaczy. Niestety fatalny ciąg zdarzeń sprawia, że zostają uznani za płatnych zabójców. Muszą jak najszybciej wybrnąć z tarapatów, w jakie się wplątali.

Nie mogą pozwolić, by ich krótki urlop stał się także ich ostatnim.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Donaty Cieślik.

Taki krótki urlop - audiobook od Jacek Skowroński, Maria Ulatowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć