ebook Mopsik, który chciał zostać gwiazdą - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Mopsik, który chciał zostać gwiazdą - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.30
Audiobook - najniższa cena: 16.85
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
16.85 zł Lub 15.17 zł
16.90 zł
17.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
17.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poznajcie ciąg dalszy przygód mopsika Peggy. W tomie Mopsik, który chciał zostać gwiazdą Chloe zagra Wendy w szkolnym przedstawieniu Piotruś Pan. Dziewczynka jest wniebowzięta. Inaczej na tę sytuację patrzy mopsik Peggy. Suczka nie jest szczęśliwa, bo Chloe cały wolny czas spędza na nauce tekstu i próbach, przez co nie ma chwili na zabawę i spacery z mopsikiem. Peggy postanawia więc udowodnić, że również ma zadatki na gwiazdę. Do sieci trafia filmik z suczką w roli głównej i zyskuje ona niezwykłą popularność. Od tej chwili każde wyjście do parku kończy co najmniej jednym selfie z fanem.

Czy bycie sławnym okaże się naprawdę takie fajne, jak mogłoby się wydawać? Mopsik, który chciał zostać gwiazdą to kolejny tom przygód mopsika Peggy. To pełna uroku i ciepła opowieść o potrzebie miłości i bycia akceptowanym, a także nauka, że zawsze należy być sobą.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Doroty Jarząbek-Rogaczyk.

Mopsik, który chciał zostać gwiazdą - audiobook od Bella Swift możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć