ebook Latające Anioły
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Latające Anioły
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Luna
Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 26.41
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
31.90 złpremium: 20.58 zł Lub 20.58 zł
28.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
26.41 zł Lub 23.77 zł
26.90 zł
29.16 zł
26.75 zł
27.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jest rok 1941, Japonia właśnie uderzyła na amerykańską bazę marynarki wojennej na Hawajach, Pearl Harbor. Dwie przyjaciółki, Audrey i Lizzie, głęboko odczuły atak Japończyków, ponieważ zginął w nim ktoś im bliski, kogo gorąco kochały. Młode kobiety po przejściu żałoby postanowiły zaangażować się w działania wojenne. Jako wyszkolone pielęgniarki zgłaszają się do wojskowych oddziałów lotniczej ewakuacji rannych i zostają wysłane do Anglii, gdzie dołączają do zespołu, który wykonuje niebezpieczne misje, sprowadzając żołnierzy z frontu.

Audrey i Lizzie z ogromnym poświęceniem ratują rannych, pracując u boku niezwykłych koleżanek – Alex, która pragnie zmienić świat na lepsze; Louise, dorastającej na Południu, zmagającej się z uprzedzeniami rasowymi; Pru, bezinteresownej liderki o złotym sercu; oraz Emmy, którą bezkompromisowość i siła charakteru popychają do ryzykowania wszystkim dla dobra pacjentów. Nie licząc na żadne awanse, skromnie wynagradzane, Latające Anioły dają z siebie wszystko w walce o wolność. Podczas brawurowych lotów ewakuacyjnych służą równie dzielnie i niestrudzenie, jak ludzie, których ratują na froncie, i są na zawsze związane wzajemną lojalnością.

Latające Anioły to fascynująca i inspirująca historia odważnych kobiet w czasach drugiej wojny światowej, autorstwa najlepiej sprzedającej się na całym świecie pisarki, Danielle Steel.

Danielle Steel to jedna z najbardziej znanych i najchętniej czytanych autorek na świecie, a jej powieści sprzedano w blisko miliardzie egzemplarzy. Do licznych międzynarodowych bestsellerów Steel należą: Romans, Sąsiedzi, To, co bezcenne, Pegaz i inne wysoko oceniane powieści. Jest również autorką książek: Światło moich oczu: historia życia Nicka Trainy, opowiadającej o losach jej syna; Życie na ulicy, wspomnień z pracy z bezdomnymi; Expect a Miracle, zbioru jej ulubionych cytatów niosących inspirację i pocieszenie.

O e-booku Latające anioły blogerzy napisali: 

Latające anioły to kolejna bardzo dobra książka Danielle Steel, która sprawi, że miłośnicy jej twórczości potwierdzą swoją miłość. A ci, którzy nie znają jeszcze twórczości autorki, pokochają ją. Zapewniam Was, że warto sprawdzić pisarski talent Danielle Steel – autorki, która po prostu jest the best! - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Latające Anioły od Danielle Steel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zawsze, gdy pragnę się zrelaksować, sięgam po książkę, która zabierze mnie do świata, w którym będę mógł zapomnieć o tym prawdziwym. I wówczas mając przed sobą powieść Danielle Steel, wybieram ją bez chwili zawahania. Latające anioły to był bardzo dobry wybór. Dlatego też po zakończeniu lektury, powieść ta znalazła się na honorowej półce NIK – Najlepszych Interesujących Książek.

Amerykańska, bestsellerowa autorka zaprasza nas do poznania poruszającej historii odważnych kobiet. Życie Audrey i Lizzie zmieniło się w momencie ataku Japonii na Pearl Harbor. W grudniu 1941 roku kobiety straciły bliską osobę. Po przejściu żałoby postanowiły wesprzeć wojskowe oddziały lotnicze w ewakuacji rannych. Jako pielęgniarki dołączają do zespołu w Anglii, aby pomóc w sprowadzaniu rannych żołnierzy z frontu. Tutaj poznają Alex, Louise, Pru oraz Emmy. Szóstka kobiet nie cofnie się przed niczym, by wspierać żołnierzy w walce o wolność. Ryzykując własnym życiem, walczą o życie każdego żołnierza. To również historia o kobiecej przyjaźni i lojalności, tak potrzebnej w trudnych chwilach naznaczonych wojenną rzeczywistością.

Nie ukrywam, że bohaterki tej powieści bardzo mi zaimponowały. Odwagą. Charakterem. Niezłomnością. Poświęceniem. To cechy bardzo szlachetne. Historia ta na zawsze pozostanie w mym sercu i pamięci jako wzór prawdziwych cnót człowieka. Poznając ją, zastanawiałem się, czy również ja wykazałbym się taką postawą? Czy współcześnie jesteśmy zdolni do takich poświęceń? Myślę, że nie mi to oceniać? I mam nadzieję, że nie będziemy musieli powiedzieć – sprawdzam!

Latające anioły to powieść na kartach której poznajemy historię sześciu kobiet – aniołów niosących nadzieję na ludzkie dobro. To kolejna bardzo dobra książka Danielle Steel, która sprawi, że miłośnicy jej twórczości potwierdzą swoją miłość. A ci, którzy nie znają jeszcze twórczości autorki, pokochają ją. Zapewniam Was, że warto sprawdzić pisarski talent Danielle Steel – autorki, która po prostu jest the best!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć