ebook Ostatni śnieg - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Ostatni śnieg - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.49
Audiobook - najniższa cena: 27.94
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
38.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
-7% 27.94 zł Lub 25.15 zł
36.54 zł
42.99 zł Lub 38.69 zł
38.69 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa powieść Rafała Paczesia, najsłynniejszego polskiego stand-upera!

Robert „Pająk” Pajączkowski ma 21 lat, mieszka w Łodzi i próbuje pogodzić zaoczne studia z groszową pracą w pizzerii. Jego matka nie żyje, ojciec przebywa w zakładzie psychiatrycznym, a dziewczyna właśnie rzuciła go dla chłopaka z bogatego domu. Jak się odkuć? Udany występ stand-upowy na wieczorze open-mic w Warszawie daje Pająkowi wstęp najpierw na małe sceny w pubach, a z czasem przepustkę do świata wielkiego show-biznesu. Robert z kumplami tworzy łódzką scenę stand-upową, ale szybko okazuje się, że sława i pieniądze to nie wszystko. Pająk wpada w nałogi, a wielki hajs szybko weryfikuje przyjaźnie i znajomości.

W "Ostatnim śniegu" Pacześ pod płaszczykiem czarnego humoru opowiada współczesną historię „od pucybuta do…” – no właśnie, do kogo? Gwiazdora? Ofiary własnego talentu? A może oszusta, który sam już zapomniał, kim właściwie jest? Przewrotna powieść o kulisach przemysłu rozrywki i losie chłopaka z łódzkiej ulicy w brutalnych realiach polskiego kapitalizmu.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Rafała Paczesia. 

Ostatni śnieg - audiobook od Rafał Pacześ możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć