ebook Ostateczny argument - audiobook
4.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 89942)

Ostateczny argument - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
E-book - najniższa cena: 30.90
Audiobook - najniższa cena: 49.00
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
49.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Logen Dziewięciopalcy musi stoczyć jeszcze jedną walkę. Poprzysiągł sobie, że będą o niej kiedyś rozprawiać i zapisze się ona na kartach historii. Na Północy kraju szaleje wojna. Tylko jeden człowiek może powstrzymać Króla Północy – jego dawny przyjaciel i dawny wróg.

Przyszła pora by Krwawy-Dziewięć wrócił do domu. Superior Glokta prowadzi zupełnie inną wojnę. Potajemną walkę, w której nikt nie może czuć się bezpieczny i nikomu nie można ufać. Niegdyś był mistrzem fechtunku, ale te dni odeszły w przeszłość. Całe szczęście dla niego, że szantaż, groźby i tortury nic nie straciły ze swej skuteczności.

Jezal dan Luthar doszedł do wniosku, że ma dosyć ciągłej wojny i walki, więc porzuca wojaczkę na rzecz życia z kobietą, którą darzy głębokim uczuciem. Okaże się jednak, że miłość także potrafi sprawić ból, a chwała ma w zwyczaju dopadać człowieka wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewa…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Filipa Kosiora.

Ostateczny argument - audiobook od Joe Abercrombie możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć