ebook Przetrwać Belize. Żołnierz GROM-u o morderczym treningu w podzwrotnikowej dżungli
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 849)

Przetrwać Belize. Żołnierz GROM-u o morderczym treningu w podzwrotnikowej dżungli
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.00
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-24% 31.50 złpremium: 18.90 zł Lub 18.90 zł
45.00 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
38.25 zł Lub 34.43 zł
45.00 zł
45.00 zł Lub 40.50 zł
27.00 zł
36.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

SEKRETY SZKOLENIA OPERATORÓW GROM-u

Przetrwać Belize to opowieść Navala o morderczym kursie, jaki przeszedł w belizeńskiej dżungli.

Nowe wydanie zostało wzbogacone o osiem KONSPEKTÓW TAKTYCZNYCH opracowanych na potrzeby realnego szkolenia dla sił specjalnych z całego świata.

Konspekt taktyczny to zbiór zasad, norm i procedur obowiązujących podczas szkolenia. Ich przestrzeganie pozwala przetrwać w ekstremalnych warunkach, jakie panują w dżungli.

Naval niczego nie ukrywa, przedstawia wprost zasady walki obowiązujące w zielonym piekle.

SPECJALNY DODATEK W TEJ EDYCJI! Konspekty taktyczne, nowe zdjęcia i wspomnienia z Belize jednego z norweskich przyjaciół Navala.

Zabieram was do dżungli w Belize. To nie jest bezpieczne miejsce. Wokół duszne, zielone piekło. Wszystko, co lata, chce się dobrać do waszej krwi. Wszystko, co pełza i syczy, może was zaatakować.

Poznacie sekrety tropienia wroga w dżungli i budowania pułapek, a także przetrwania w ekstremalnych warunkach, gdzie jeden błąd może kosztować życie.

Trzy tygodnie w najbardziej dzikim miejscu na ziemi skutkują utratą 15 procent wagi ciała. Ale te trzy tygodnie szkolenia dają przepustkę do świata GROM-u.

NAVAL Służył w GROM-ie przez czternaście lat jako operator w zespole bojowym. Sporą część tego czasu spędził na misjach zagranicznych w Zatoce Perskiej, Iraku i Afganistanie. Za swoją służbę był wielokrotnie odznaczany, w tym najwyższymi odznaczeniami wojskowymi, jakie można otrzymać w Polsce za czyny bojowe poza granicami kraju, m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego, Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego i Złotą Odznaką GROM-u. Był pierwowzorem postaci GROM-owca do gry komputerowej Medal of Honor. Warfighter. Prowadził program survivalowy „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” oraz autorski program „Strzelnica Navala” w POLSAT Sport. Jest autorem książek: Przetrwać Belize, Ostatnich gryzą psy, Zatoka, Camp Pozzi, Chłopaki z Marsa oraz poradników: Ekstremalnie. Poradnik treningowy, Ekstremalna Strzelnica Navala i Świat na celowniku.

Przetrwać Belize. Żołnierz GROM-u o morderczym treningu w podzwrotnikowej dżungli od Naval możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć