ebook He's dangerous - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

He's dangerous - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.50
Audiobook - najniższa cena: 22.05
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
45.57 złpremium: 29.40 zł Lub 29.40 zł
39.20 zł Lub 35.28 zł
-43% 22.05 zł
44.10 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeszłość dopada nas wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy...

Młodość, przyjaźń, tajemnica i... zbrodnia

Lori Abbott ma siedemnaście lat i właśnie przeżyła najwspanialszy dzień swojego życia - fantastyczne urodziny świętowane z czwórką najlepszych przyjaciół. Lori, Josh, Alex, Nathan i Luke tworzą zgraną paczkę od wielu lat, a teraz chłopcy przygotowali koleżance cudowne przyjęcie niespodziankę. W dodatku Josh nareszcie zdecydował się na wyznanie, na które Lori czekała od dawna... choć straciła już nadzieję, że to kiedyś nastąpi.

Cóż, szczęście nie trwa wiecznie, a tym razem nie trwało nawet doby. Dzień po urodzinach cała czwórka przyjaciół Lori znika. Chłopcy przestają odbierać telefony, znikają też ich rodziny. Domy, do których dziewczyna zagląda, stoją opuszczone, puste...

Gdzie się podziali Josh, Alex, Nathan, Luke i ich bliscy? Co się kryje za tym niespodziewanym zniknięciem? Czy przyjaciele Lori kiedyś wrócą, a jeśli tak - to jakie jeszcze niespodzianki sprawi im los? O tym przeczytacie w sensacyjnym debiucie Sylwii Kubali, który na Wattpadzie uzyskał ponad milion odsłon!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Katarzyny Gałązki.

He's dangerous - audiobook od Sylwia Kubala możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć