ebook Bruno Whatever - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Bruno Whatever - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-43% 21.90 zł
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
27.23 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
30.35 zł Lub 27.32 zł
35.01 zł
38.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bruno jest jakiś dziwny. Nic go nie obchodzi, niczym się nie przejmuje. Nie lubi imprez, a jak już na nie chodzi, nie pije alkoholu. Najbardziej jednak nie znosi social mediów. Jest przekonany, że gdyby założył konto na Instagramie, Instagram sam by się zbanował, a na TikToku byłby jedynym tiktokerem z ujemną liczbą obserwujących. Przy nim nawet Facebook jest cool. Przyjaciele określają go słowem whatever, bo Bruno nie lubi się angażować w nic, co wymaga zaangażowania. Ale los właśnie szykuje mu niespodziankę.

Bruno zaczyna odkrywać w sobie obce do tej pory uczucia, a znaleziona przypadkiem tajemnicza karteczka sprawia, że podejmuje prywatne dochodzenie. Podejrzanych o podrzucenie tajemniczego listu jest sporo: mama, znienawidzona sąsiadka, najlepszy przyjaciel, dziwny kolega, nowy uczeń w szkole Jedno z nich zmieni życie chłopaka na zawsze. To będzie prawdziwa rewolucja!

Leo Gramski he/she/they? Ma na koncie wiele znanych książek, jednak w tym gatunku debiutuje, dlatego znika pod pseudonimem. Na ten coming out trzeba będzie poczekać, ale kiedyś na pewno zdradzi, kim jest.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marcina Ferenca.

Bruno Whatever - audiobook od Leo Gramski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć