ebook Adwokaci. Zraniony zapał
0.5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Adwokaci. Zraniony zapał
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-35% 22.74 zł Lub 20.47 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
32.22 zł
32.90 zł
29.48 zł
30.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fascynująca podróż non-fiction po arkanach profesji starej jak konflikt i zbrodnia. Otwierając drzwi gabinetów mecenasów, poznajemy odartą z blichtru i mitów rzeczywistość. Za sprawą ebooka „Adwokaci” mamy okazję poczuć emocje sądowych batalii, w których stawką bywa wolność albo bankructwo, a sednem ludzki dramat. Artur Nowak – autor bestsellerów „Gomora” i „Ogarnij się” – drąży temat pracy adwokatów naprawdę głęboko.

Kim tak naprawdę są ludzie w togach z zielonym żabotem?

• Jak sprostać kryzysowi, z którym zazwyczaj przychodzi do adwokata klient?
Czasem pierwsze decyzje okazują się kluczowe. Trzeba wytrzymać ciśnienie, a jednocześnie mieć odwagę i pewność obranej strategii, bo na rachuby po prostu brakuje czasu.

• Jakich potrzeba predyspozycji, by unieść ten ciężar?
Oto pytania, które autor postawił dziesiątkom tytułowych bohaterów tej książki.

Jedno jest pewne: to praca nieznosząca spokoju, a emocje, które jej towarzyszą, z czasem tylko rosną. Na szczęście emocje te tonują autoironia i poczucie humoru, zarówno autora, jak i jego rozmówców.

Z książki „Adwokaci” (ebook w formacie epub, kindle mobi) dowiemy się również, • jak zmieniał się ten zawód, • ile w nim można zarobić pieniędzy, ale też stracić rzeczy niewymiernych, • jaką drogę musi przejść absolwent prawa, zanim zostanie adwokatem, • co się dzieje z jego zapałem po latach praktyki, • jakie refleksje towarzyszą naszym bohaterom na różnych etapach kariery i co mówią na ich temat sędziowie, prokuratorzy i klienci.

Adwokaci. Zraniony zapał od Artur Nowak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć