ebook Niewidzialna
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 6086)

Niewidzialna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.99
wciąż za drogo?
20.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

BESTSELLEROWA AUTORKA PONADCZASOWYCH POWIEŚCI

Kiedy dosięgnie cię przeznaczenie, stawisz mu czoło czy uciekniesz?

Antonia miała nieszczęśliwe dzieciństwo – ojciec ją ignorował, a matka wpędzała w poczucie winy. Ostatecznie oboje rodzice ją odrzucili. Pozbawiona miłości i poczucia bezpieczeństwa dziewczyna nauczyła się zwracać na siebie jak najmniej uwagi. Gdy jest niewidzialna, nikt nie może jej zranić.

Od dziecka znajdowała pocieszenie w filmach i marzyła o napisaniu własnego scenariusza. Podczas letniej pracy w hollywoodzkim studiu poznaje słynnego reżysera i przestaje być niewidzialna. Mężczyzna chce zrobić z niej gwiazdę. Antonia nagle zostaje wystawiona na widok publiczny – zwłaszcza po tym, jak ona i reżyser zakochują się w sobie.

Kiedy dochodzi do tragedii, dziewczyna musi zdecydować, czy pozostanie w centrum uwagi, czy ponownie usunie się w cień. Czy zmierzy się ze swoimi demonami, czy ucieknie i schowa się przed światem?

To poruszająca historia kobiety, która musi zmierzyć się z bagażem swoich doświadczeń i zdecydować, czy pozostanie wierna sobie, czy jest skłonna zapłacić wysoką cenę, żeby spełnić swoje marzenia.

O e-booku Niewidzialna blogerzy napisali: 

To kolejna książka, w której Danielle Steel rysuje poruszającą historię. Historię, która daje do myślenia. Ale to, co najważniejsze Niewidzialna chwyta za serce. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Niewidzialna od Danielle Steel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Któż z nas nie marzył choć raz o sławie? O blasku fleszy, niczym filmowa gwiazda. Antonina, bohaterka najnowszej powieści Danielle Steel od najmłodszych lat pragnęła zaistnieć w świecie kina. Marzyła o napisaniu scenariusza filmowego. Antonina jako dziecko była odrzucona przez swych rodziców. To sprawiło, że nauczona była tego, aby nie zwracać na siebie uwagi. Najlepiej, gdyby była niewidzialna dla otoczenia.

Niewidzialna to właśnie najnowsza powieść amerykańskiej, bestsellerowej aktorki. To kolejna książka, w której Danielle Steel rysuje poruszającą historię. Historię, która daje do myślenia. Ale to, co najważniejsze „Niewidzialna” chwyta za serce. Los dla Antoniny nie był łaskawy. Rodzice nie ofiarowali jej miłości. Nauczyli, aby żyła w cieniu. To, co piękne w tej historii, to fakt, że kobieta zawalczyła o swoje marzenia. Podejmując pracę w hollywoodzkim studiu poznała reżysera, który święcił triumfy w filmowym świecie. Między nimi rodzi się uczucie. Oliwia z szarej myszki „przeobraża” się w czołową twarz Hollywood. Jednak gdy dochodzi do tragedii musi podjąć decyzję, czy odejdzie w zapomnienie niczym niewidzialna, czy zawalczy o siebie i pozostanie w blasku fleszy. Jaką decyzję podejmie Antonina? Jaki drogą potoczy się jej los? Czy będzie dla niej łaskawy. Odpowiedzi na te pytania zapisane są w najnowszej powieści Danielle Steel – autorki, która zdobyła miliony serc miłośników powieści obyczajowych.

Myślę, że Danielle Steel jest pisarką, którą przedstawiać nie trzeba. A jej powieści dumnie prezentują się na półkach Najlepszych Interesujących Książek wszystkich miłośników poruszających historii, które pozostają na zawsze w serca. A w umysłach pozostaje pamięć o tym, że pisarka potrafi dotknąć najczulszych strun naszych emocji.

Niewidzialna to powieść, która warto zauważyć i zaprosić do swej domowej biblioteki. To kolejny tytuł, który wpisuje się do bestsellerowych dzieł Danielle Steel.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć