ebook Dzikie serca - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1807)

Dzikie serca - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.17
Audiobook - najniższa cena: 35.81
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
39.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
35.81 zł Lub 32.23 zł
39.90 zł
35.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Savannah musi bardzo się starać, żeby jej życie nie rozpadło się na kawałki. Przebiła ołówkiem na wylot rękę swojego ekschłopaka Patricka i z diagnozą "problemy z kontrolą gniewu" trafiła do Brooks Academy, szkoły dla uczniów wyrzuconych z innych placówek. Nieważne, że zrobiła to, bo drań wyśmiewał się z jej młodszego, upośledzonego brata... a braciszek jest dla niej najważniejszą osobą na świecie. Dziewczyna desperacko usiłuje zająć się nim sama, bo ich matka dawno odeszła, a ojciec alkoholik nie radzi sobie nawet z własnym życiem. Dla dobra chłopca opiekę nad nim chce przejąć ich ciotka (która już spisała Savvy na straty), na co dziewczyna za nic nie chce pozwolić.

Co gorsza, Patrick nie zamierza zapomnieć o tym, co mu zrobiła.

Dlatego nie szuka dodatkowych kłopotów i gdy Cameron, kolega z Brooks Academy, ale pochodzący z totalnie innego świata, próbuje zburzyć mury wokół niej, Savvy nie chce pozwolić sobie na zaufanie mu. Bo może się okazać, że wszystko, co z takim trudem próbuje trzymać w ryzach, rozpadnie się z hukiem.

Ale jak to zrobić, kiedy jedyne, co się ma, to dzikie serce?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Kamili Kamińskiej.

Dzikie serca - audiobook od Suzanne Young możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć