ebook Wrota światów. Zła piosenka - audiobook
3.56 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 159)

Wrota światów. Zła piosenka - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.39
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł
27.22 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja powieści "Sherwood" i "Maskarada". Mimo że świat puszczy powoli wraca do porządku, mieszkańcy żyją z poczuciem klęski. Nowy szeryf jest uczciwy i pełni swój urząd rzetelnie, ale cóż z tego, jeśli wszyscy są przekonani, że Match zginął w ataku na Nottingham. Pozory stagnacji mogą jednak mylić. Magiczne zdolności Jasona wzbierają na sile, a Match powraca zdeterminowany, by dokonać krwawej zemsty.

Twórcze nawiązanie do legendy o Robin Hoodzie i przetworzenie jej w duchu postmodernizmu. Elementom historycznym towarzyszą zupełnie współczesne wątki, jak muzyka Led Zeppelin czy postać Lecha Wałęsy. Towarzysze słynnego, nieżyjącego już zbójnika próbują kierować się dawnymi ideałami w zupełnie nowych okolicznościach. To, co kiedyś stanowiło o ich sile, dziś niejednokrotnie jest przyczyną klęski.

Tomasz Pacyński (1958-2005) - z zawodu informatyk, szerzej znany jako pisarz z nurtu fantastyki i science fiction. Przez lata wiązany z czasopismem internetowym "Fahrenheit", od 2004 r. aż do śmierci jako redaktor naczelny. Publikował m.in. w pismach "Fantasy", "Science Fiction", "SFery", a także w czasopismach internetowych "Fahrenheit", "Fantazin", "Srebrny Glob", "Esensja". Kilkukrotnie nominowany do nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Przemysława Bargiela.

Wrota światów. Zła piosenka - audiobook od Tomasz Pacyński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć