ebook Księżniczka. Sława i obsesja
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Księżniczka. Sława i obsesja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 16.38
Audiobook - najniższa cena: 28.70
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
16.38 zł Lub 14.74 zł
19.99 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
16.48 zł
18.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Można pomyśleć, że Nadia ma farta! Choć po konflikcie z profesorem zostaje wyrzucona ze szkoły aktorskiej, a drzwi wszystkich teatrów zostają przed nią zatrzaśnięte, wygrywa casting do roli Księżniczki - bohaterki popularnego serialu animowanego i serii książek. Dziewczyna podpisuje kontrakt, w ramach którego zobowiązuje się, że przez 2 lata będzie mieszkać w prawdziwym zamku. Wyobrażenia o królewskim życiu szybko zostają jednak boleśnie zweryfikowane. Nadia dostaje miejsce w ciasnym lochu, a dookoła niej krążą same złośliwe osoby - wścibskie koleżanki z planu, chamski szef ochrony. Na dodatek zabiegi tajemniczego adoratora sprawiają, że dziewczyna coraz bardziej martwi się o swoje bezpieczeństwo.

Pouczająca lektura dla młodego czytelnika, który w dorosłym życiu pragnie realizować swoje marzenia. Trafi w gust miłośniczek powieści Anny Onichimowskiej.

Księżniczka. Sława i obsesja od Gaja Kołodziej możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć