ebook Skandar i złodziej jednorożców
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 209)

Skandar i złodziej jednorożców
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
31.90 zł
33.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
32.89 zł
34.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wkrocz w zapierający dech w piersiach świat bohaterów i dzikich jednorożców w pierwszej książce niecierpliwie oczekiwanej przygodowej sagi fantasy dla fanów Harry’ego Pottera i Percy’ego Jacksona. Przygotuj się na niezwykłych bohaterów, magię żywiołów, podniebne bitwy, pradawne tajemnice, emocjonujące wyścigi i przerażające jednorożce. Ebook „Skandar i złodziej jednorożców” przyprawi Cię o szybsze bicie serca.

Jednorożce nie należą do świata bajek, pojawiają się w koszmarach, które z bijącym sercem budzą Cię w ciemności nocy… Drapieżne bestie mogą być tylko ujarzmione przez wybranych.

Trzynastoletni Skandar Smith zawsze chciał być jeźdźcem jednorożca. Być jednym z niewielu szczęśliwców wybranych do związania się z nim na całe życie; trenowania i ścigania się o chwałę; bycia bohaterem. Ale gdy marzenie Skandara ma się spełnić, sprawy zaczynają przybierać bardziej niebezpieczny obrót, niż mógł sobie wyobrazić.
Mroczny i potężny wróg ukradł najpotężniejszego jednorożca na wyspie – a gdy zagrożenie staje się coraz bliższe, Skandar odkrywa tajemnicę, od której jego świat może rozpaść się na kawałki…

Skandar i złodziej jednorożców od A.F. Steadman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć