ebook Ostatnia na imprezie
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 3439)

Ostatnia na imprezie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.93
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
30.93 zł Lub 27.84 zł
33.92 zł
37.11 zł Lub 33.40 zł
39.90 zł
31.03 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Nieodległa przyszłość. Ludzkość wymiera za sprawą wirusa o nazwie 6DM – „sześć dni maksimum” – najwyżej tyle przeżywa zakażony nim człowiek. W Londynie cudem udaje się przetrwać jednej kobiecie. Całe życie spychała własne pragnienia na dalszy plan, ukrywała uczucia i rozpaczliwie próbowała dopasować się do innych. Jest zupełnie nieprzygotowana na to, by samotnie stawić czoło przyszłości… Ebook „Ostatnia na imprezie” to oryginalne ujęcie problemów znanych nam z autopsji. To „świeża, szczera i – o dziwo – podnosząca na duchu książka o końcu świata” (Elizabeth Kay).

Samotna kobieta, mając za towarzysza jedynie psa, wyrusza w podróż, by upewnić się, że poza nią nikt nie przeżył. Mija apokaliptyczny krajobraz, opustoszałe płonące miasta, stosy trupów, i przechodzi przyspieszony kurs przetrwania. A przy tym szczerze przygląda się sobie i swojemu życiu.

Kim się stanie teraz, gdy nie ma już dla kogo żyć i jest sama jak palec?

„Błyskotliwe, momentami zabawne, emocjonalne i krzepiąco odmienne ujęcie tematu postapokaliptycznego świata” – Lisa Hall, pisarka

Ostatnia na imprezie od Bethany Clift możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć