ebook Żuławska miłość. Dobrosława
4.6 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Żuławska miłość. Dobrosława
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-44% 24.90 zł
-33% 29.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
38.17 zł
31.43 zł
34.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nadszedł czas na zmiany. Zmiany, które po latach stagnacji wywróciły jej życie do góry nogami, ale nie obawiała się tego chaosu. czuła, że wyniknie z tego coś dobrego.

Dobrosława mieszka w Gdańsku, pracuje w jadłodajni studenckiej i czuje, że jej życie straciło sens. Pewnego dnia czara goryczy się przelewa. Dobrusia rzuca pracę i postanawia poświęcić się swojej pasji oraz marzeniom. Wyjeżdża na Żuławy. Poznaje tam przystojnego Tyberiusza. Jest jednak rozdarta między rodzącym się uczuciem a wieloletnim związkiem, w którym miłość zaczęła gasnąć. W otoczeniu pięknych żuławskich krajobrazów Dobrochna próbuje odnaleźć dawną siebie. Zaczyna rozumieć, że aby zrobić krok do przodu, czasami trzeba się cofnąć. W głąb własnej duszy.

O e-booku Żuławska miłość. Dobrosława blogerzy napisali: 

Sylwia Kubik w pięknym stylu wprowadza czytelnika nie tylko do życia Dobrosławy, lecz prowadzi nas urokliwymi widokami żuławskich krajobrazów. Dlatego podczas lektury tej książki możemy oczami wyobraźni znaleźć się w tych cudownych rejonach Polski. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Żuławska miłość. Dobrosława od Sylwia Kubik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Moje pierwsze spotkanie z twórczością Sylwii Kubik uważam za bardzo udane. Żuławska miłość. Dobrosława to powieść jakże życiowa, prawdziwa i porywająca. Porywa pięknem Żuław oraz historią Dobrosławy.

Dobrosława pewnego dnia, gdy już wszystko straciło sens, podejmuje decyzje o zmianie swojego życia. Rzuca pracę w studenckiej jadłodajni. Wyjeżdża z Gdańska. Chce poświęcić się swoje pasji związanej z tworzeniem biżuterii. By zrealizować swoje marzenia jedzie na Żuławy. Ucieczka z miejskiej dżungli do wiejskiej głuszy jest szansą na przemyślenia. Co jest dla Dobrosławy największą wartością życia?

Czy wyjazd pozwoli Dobrosławie odnaleźć sens jej wieloletniego związku, który tak naprawdę zaczął gasnąć? Czy znajomość z przystojnym Tyberiuszem otworzy jej serce na nową miłość? Wreszcie, czy Dobrochna będzie mogła realizować swoją pasję i żyć według swoich marzeń?

Te i wiele innych pytań rodzi się w głowie podczas lektury książki. Oczywiście odpowiedzi znajdują się na jej kartach. Ale i nie tylko one są tu ważne. Historia Dobrosławy może uświadomić nam, że również my, niezależnie od wieku oraz etapu swojego życia możemy dokonać zmian. Na nie nigdy nie jest za późno.

To, co sprawiło, że historia bohaterki tej powieści jest bliska memu sercu, to decyzja Dobrosławy o zaryzykowaniu, o przeobrażeniu swojego życia i świata o sto osiemdziesiąt stopni. To wymaga odwagi oraz ogromnej chęci zmiany. Bez wątpienia historia zapisana na kartach powieści „Żuławska miłość. Dobrosława” daje do myślenia, jest pewnego rodzaju akumulatorem, który może dodać nam sił i odwagę, aby podjąć decyzję o zmianie na lepsze. Dobrosława podjęła tę próbę. Z jakim skutkiem – czy znalazła sens swojego życia? Warto znaleźć chwilę, aby poznać jej historię.

Sylwia Kubik w pięknym stylu wprowadza czytelnika nie tylko do życia Dobrosławy, lecz prowadzi nas pięknymi widokami żuławskich krajobrazów. Dlatego podczas lektury tej książki możemy oczami wyobraźni znaleźć się w tych pięknych rejonach Polski. Bez wątpienia Żuławska miłość. Dobrosława jest powieścią, w której zakochacie się od pierwszych stron. A miłość ta będzie rozkwitać z każdą stroną i każdą chwilą spędzoną z Dobrosławą.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć