ebook Aleja Samobójców
3.12 / 5.00 (liczba ocen: 1941)

Aleja Samobójców

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wersja audio wydanego niedawno bestsellera (Wydawnictwo W.A.B. 2008). Marek Krajewski i Mariusz Czubaj, czytając swoją wspólnie napisaną książkę, przenoszą nas w fascynujący i mroczny świat zbrodni: Czerwiec 2006 roku, luksusowy dom seniora Eden pod Gdańskiem. W jednym z apartamentów znaleziono martwego pensjonariusza na wózku inwalidzkim. Mężczyzna został zamordowany i oskalpowany. Inny mieszkaniec Edenu – emerytowany profesor, znawca chirurgii rytualnej i sekt – tej samej nocy znika bez śladu. Sprawę niemal natychmiast przejmuje ABW. Odsunięty od śledztwa nadkomisarz Jarosław Pater mimo wyraźnego zakazu rozpoczyna nieformalne dochodzenie. Dlaczego zwłoki zostały okrutnie okaleczone? Czy niechęć dyrektora ośrodka do Patera jest czysto osobista? Dlaczego ABW wkracza do akcji i tak zazdrośnie strzeże tajemnicy? Kto wysyłał profesorowi esemesy z pogróżkami? Jakie tajemnice kryje Eden? Krok po kroku Pater zbliża się do prawdy... Marek Krajewski znów udowodnił, że jest mistrzem powieści kryminalnej. Jego współpraca z Mariuszem Czubajem, zaowocowała powieścią intrygującą, napisaną żywym językiem i świetnie osadzoną w konwencji.

Aleja Samobójców od Mariusz Czubaj, Marek Krajewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Starzy ludzie oglądają prognozy prognozy, bo to teatr życia, w dodatku codziennie z nowym spektaklem.
Nic w naturze nie ginie. I nie zmienia właściciela, tylko się do niego przywiązuje. Przywiązuje się zwłaszcza kac i ból.
Przychodzi baba do lekarza. A lekarz w Irlandii.
(...) ludzi zbliżają nie tylko wspólnie rozwiązane sprawy ale i te wspólnie spartaczone.
Z każdym dniem rozumiał coraz lepiej, że ludzie są zdolni. Zdolni do wszystkiego.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wielu krytykowało obu autorów za dwugłos literacki. Jednak trzeba przyznać, że to kawałek solidnej roboty, ciekawa intryga, nie mniej ciekawi bohaterowie, może faktycznie trochę mnie klimatu i mocy powieści Krajewskiego i Czubaja, ale generalnie dobrze się czyta. Warto zajrzeć.

Warto zerknąć