ebook Idealna niania
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 1464)

Idealna niania
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.04
Audiobook - najniższa cena: 33.68
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
40.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
38.17 zł
38.90 zł
31.04 zł
31.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Thriller, który spędzi wam sen z powiek. Młoda kobieta przyjmuje ofertę pracy jako niania u bardzo zamożnej rodziny. Myśli, że znalazła przepustkę do lepszego życia. Nie może bardziej się mylić… Ale wyjścia z pułapki już nie ma – obowiązuje ją dyskrecja…

Gdy Sarah Larsen znajduje ogłoszenie na tablicy korkowej w lobby budynku, w którym mieszka, jedno spojrzenie na adres mówi jej, że to szansa, by zmienić swoje życie.
Praca zdaje się być jak marzenie: luksusowy apartament w Upper West Side w Nowym Jorku; pensja, która dodaje kilka zer do jej obecnych wpływów; cudowna matka, która jest bardziej jak przyjaciółka niż potencjalna szefowa.

Jest przepełniona radością, gdy oferują jej stanowisko i bez zastanowienia podpisuje klauzulę poufności. Niestety z czasem sprawy się komplikują.
W rodzinie Birdów jest coś bardzo dziwnego. Dlaczego piękna pani Bird nigdy nie wychodzi z apartamentu sama? I co się stało z poprzednią nianią?
Wkrótce okazuje się, że dziwne zachowania Birdów to coś więcej niż ekscentryczność zamożnych ludzi. Jednak wtedy jest już za późno i Sarah nie ma jak szukać pomocy.
W końcu kluczowa jest dyskrecja…

O e-booku Idealna niania blogerzy napisali: 

Georgina Cross napisała thriller, który uderza niczym Mike Tyson – mocno i bezlitośnie – nokautując. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Idealna niania od Georgina Cross możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Co to była za historia!!! Ten thriller wbił mnie w fotel. Ta historia wzburzyła moją krew, wdarła się do mej psychiki z ogromną siłą rażenia. Georgina Cross napisała thriller, który uderza niczym Mike Tyson – mocno i bezlitośnie – nokautując.

Idealna niania to historia Sarah Larsen, młodej kobiety, która chcąc zasilić swój budżet zastrzykiem gotówki, odpowiada na ogłoszenie w sprawie pracy w charakterze opiekunki dla dziecka. Praca jako niania miała być łatwa i przyjemna. Miała być również przepustką do lepszego życia. Sarah przyjmuje posadę w luksusowym apartamencie w Upper West Side w Nowym Jorku. Kobieta zapatrzona w przepych i luksus przyjmuje specjalne warunki – kluczowa jest dyskrecja. Dyskrecja na wysokim poziomie.

Praca w rodzinie Birdów, która miała być przepustką do lepszego świata i zastrzykiem pokaźnej gotówki okazała się… pułapką. Z czym związana była dyskrecja? Jakie specjalne warunki musiała spełniać Sarah? Dlaczego pani Bird nigdy nie opuszczała apartamentu sama? Co tu się dzieje? Te pytania nie dawały mi spokoju. A każda kolejna strona tej książki podgrzewała emocje, mnożąc w mej głowie znaki zapytania.

Czy Sarah wywiąże się z klauzuli poufności? Czy będzie mogła na czas zerwać warunki umowy? Co, jeśli nie dochowa tajemnicy i nie sprosta wymaganiom swoich pracodawców?

Georgina Cross napisała fenomenalny thriller psychologiczny. Idealna niania to pierwszy tej autorki, który ukazał się w Polsce. Zaintrygowany twórczością pisarki, która mocno wbiła się na moją topkę twórców thrillerów psychologicznych zerknąłem na jej oficjalną stronę. Ku mej radości przeczytałem, że autorka wydała w sumie cztery książki. Zatem z niecierpliwością wyczekuje polskiej premiery kolejnych tytułów Georginy Cross.

Co takiego sprawiło, że Idealna niania jest thrillerem w pełni czerpiącym z definicji gatunku? Nietuzinkowa historia. Jej poprowadzenie. Dawkowanie napięcia. Tempo, które, choć nie śpieszne, trzyma nas w ryzach niepewności o losy głównej bohaterki. Styl Georginy Cross jest magnetyczny – przykuwa naszą uwagę mocno trafiając do wyobraźni. Jak na rasowy thriller psychologiczny przystało trafia do naszej psychiki z maksymalna siłą. I o to chodzi!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć