ebook Strażak. Igrając z ogniem - audiobook
2.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Strażak. Igrając z ogniem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.41
Audiobook - najniższa cena: 27.83
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.83 zł Lub 25.05 zł
27.93 zł Lub 25.14 zł
32.00 zł
39.90 zł
32.38 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ryzyko to dla niego codzienność. Czy odważy się wkroczyć w ogień namiętności?

Strażaka podziwia każdy w mieście. Ale czy ktoś, kto codziennie ryzykuje życie dla ratowania innych, powinien zakładać własną rodzinę? Krystian uznał, że byłoby to nieodpowiedzialne. Wybrał samotność i przelotne znajomości jako sposób na odprężenie po ciężkiej pracy. W pełni angażuje się tylko w obowiązki służbowe. Wszystko jednak ma swój koniec, ostatecznie i w jego sercu pojawi się iskra, która rozpali żar nie do ugaszenia.

Kinga to tajemnicza sąsiadka, która dopiero co wprowadziła się do domu obok. Krystian zauważa, że jest równie urocza, co wycofana i zamknięta na nowe znajomości. Ma w sobie coś, co nie pozwala o sobie zapomnieć. Nic więc dziwnego, że kiedy w garażu Kingi wybucha pożar, strażak łamie wszelkie zasady i skacze w płomienie, by ją ratować. Tak nawiązuje się między nimi więź, która wkrótce sprawi, że będą musieli stanąć twarzą w twarz z niepohamowanym żywiołem. Czy uratują siebie nawzajem?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Rusieckiej i Antoniego Trzepałko.

Strażak. Igrając z ogniem - audiobook od Dominika Smoleń możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć