ebook Żołnierz królowej Zanzibaru
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Żołnierz królowej Zanzibaru
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
-18% 19.49 zł Lub 17.54 zł
23.90 zł
24.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
19.49 zł
20.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pod piórem Jacka Getnera nic nie dzieje się przypadkiem – czyli przed nami kolejna pełna humoru powieść z cyklu tak genialnych komedii kryminalnych jak „Arszenik i stare obrazy”. Jacek Przypadek ma chwilowy kryzys, bo okazało się, że nie wszyscy ludzie są banalnie przewidywalni. Jednak gdy stary przyjaciel prosi go o odnalezienie ukochanej, ten bez wahania rusza mu na pomoc. Sprawdźmy, co będzie czekać niepokonanego dotąd detektywa w ebooku „Żołnierz królowej Zanzibaru”.

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!

Jacek Przypadek poznaje warszawskie środowisko bezdomnych zbieraczy złomu, w tym niedoszłą królową Zanzibaru. Przy okazji rozwiązuje sprawę, w której wszyscy chcą być winni, oraz odkrywa, kto stoi za zabójstwem podfruwajki brązowonosej.

Wszystko to mu się udaje, gdyż łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House’a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.

Ebook „Żołnierz królowej Zanzibaru” to kolejna powieść z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

O e-booku Żólnierz królowej Zanzibaru blogerzy napisali: 

Za każdym razem, gdy czytam książki Jacka Getnera, jestem pod wrażeniem, z jaką lekkością i kunsztem w kilku słowach potrafi trafić w sedno - czegokolwiek. Autor jest fenomenalnym obserwatorem i genialnie wiele spostrzeżeń przekuwa na poglądy czy zachowania swoich bohaterów. Żołnierza królowej Zanzibaru w zasadzie się pochłania, nie ma mowy o nudzie. - Zakątek czytelniczy - Malwina

Żołnierz królowej Zanzibaru od Jacek Getner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Co robicie, by poprawić sobie humor?

Jednym z moich sposobów jest sięgnięcie po książkę z dużą dawką humoru - książki Jacka Getnera to mój kolejny pewniak pod tym względem. Kolejny, bo innym są książki Alka Rogozińskiego.

Książka ze zdjęcia to już kolejny tom przygód detektywa Jacka Przypadka. Są nowe "śledztwa", ale jest też dużo nawiązań do wcześniejszych losów bohatera, dlatego żeby czerpać pełnię przyjemności z lektury, dobrze jest znać wcześniejsze tomy.

Książka obrazuje niejako trzy historie, które rozwiązuje nasz główny bohater, lecz nie dość, że są one ze sobą powiązane, to przeszłość dogania i Jacka Przypadka i jego najbliższego przyjaciela, jak również rodzinę, dlatego jeżeli zaczniecie przygodę z tą serią dopiero od tego tomu, to może być Wam ciężko się odnaleźć w tej historii.

Tym razem Jacek pomaga pewnemu bezdomnemu w odnalezieniu jego ukochanej. Poznaje tym samym od podszewki Warszawie środowisko bezdomnych zbieraczy złomu, co powoduje, że kolejne sprawy wręcz same ustawiają się w kolejce do rozwiązania.

Za każdym razem, gdy czytam książki Jacka Getnera, jestem pod wrażeniem, z jaką lekkością i kunsztem w kilku słowach potrafi trafić w sedno - czegokolwiek. Autor jest fenomenalnym obserwatorem i genialnie wiele spostrzeżeń przekuwa na poglądy czy zachowania swoich bohaterów. Humor, jaki prezentowany jest w cyklu o Jacku Przypadku, niezwykle mi pasuje, często parskałam śmiechem pod nosem, kręcąc z niedowierzania głową, jak można tak trafnie oddać ducha sytuacji przedstawionych w czytanej przez mnie historii.

Książkę w zasadzie się pochłania, nie ma mowy o nudzie, a najlepsze jest to, że już niedługo wychodzi kolejna część.

Ocena: 4+/6
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć