ebook Droga do siebie. O poczuciu wartości - audiobook
3.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 229)

Droga do siebie. O poczuciu wartości - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.20
Audiobook - najniższa cena: 16.45
wciąż za drogo?
-35% 16.45 zł
29.61 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
19.74 zł Lub 17.77 zł
25.66 zł Lub 23.09 zł
32.90 zł
25.66 zł
27.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ewa Woydyłło zaprasza nas do uważnej i czułej i zarazem konkretnej i energetyzującej podróży w głąb siebie w poszukiwaniu poczucia własnej wartości. Droga, którą proponuje autorka wielu cenionych poradników – m.in. „Sekrety kobiet”, „Podnieś głowę”, „W zgodzie ze sobą” czy „Dobra pamięć, zła pamięć” – zaczyna się od dokładnego przyjrzenia się temu, co myślmy, mówimy i robimy. To początek naszej wędrówki ku samej sobie. Warto ją podjąć, by spotkać tę piękną i wspaniałą istotę, którą kiedyś zgubiłyśmy.

Audiobook „Droga do siebie. O poczuciu wartości” to poradnik popularnej i cenionej psycholożki, która w swojej pracy pomogła tysiącom kobiet.

Z niskim poczuciem wartości zmaga się wielu ludzi, ale częściej kobiety. Przytłoczone trudnymi doświadczeniami, codziennością i patriarchalną kulturą nie mogą doświadczyć samoakceptacji, sprawczości i wiary we własne możliwości. Bywa, że prowadzi to do przyjęcia roli ofiary czy obwiniania całego świata za swoje niepowodzenia.

Ewa Woydyłło zaprasza nas do podróży w głąb siebie w poszukiwaniu poczucia wartości. Droga, którą proponuje, zaczyna się od dokładnego przyjrzenia się temu, co myślmy, mówimy i robimy. Pozwala to wychwycić szkodliwe schematy, które budują kompleks niższości i blokują wzrastanie. Demontaż tych mechanizmów i zastąpienie ich nowymi, konstruktywnymi, pozwala zyskać wewnętrzną siłę, pewność i spokój.

„Życie to droga. Znajdujesz się w miejscu, do którego doszłaś.
Nie zatrzymuj się, zmierzaj tam, dokąd pragniesz dojść.
Nie wszystko musi ci się udać. Niewykonalne cele zmieniaj na wykonalne.
Zaakceptuj rzeczy, nad którymi nie masz kontroli.
Przebaczaj winowajcom, w tym także sobie.
Rozmyślaj, analizuj, ale nie rozpamiętuj swoich żałości.
Smutek nie jest zabroniony, ale jeżeli ci z nim źle, to poszukaj pomocy.
Źródło poczucia wartości kryje się w tym, co myślisz, mówisz i robisz” – fragment audiobooka „Droga do siebie”

Droga do siebie. O poczuciu wartości od Ewa Woydyłło możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć