ebook Kreator rozwiązań - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13)

Kreator rozwiązań - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.16
Audiobook - polecana oferta: 16.73
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
16.73 złpremium: 10.79 zł Lub 10.79 zł
17.99 zł
17.99 zł
17.99 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
14.79 zł
17.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Za jaką decyzję podjętą dziś podziękujesz sobie w przyszłości?

Może za to, że dzięki konkretnym wskazówkom znalezionym w „Kreatorze rozwiązań” wreszcie realnie ruszysz z miejsca. Cel to stan lub obiekt, do którego się dąży, to kres świadomego działania. Osiągnięcie celu uszczęśliwia człowieka i daje mu zadowolenie. Jest dobrem prowadzącym do samourzeczywistnienia. Być może czegoś pragniesz, być może czegoś chcesz uniknąć? Ten miniporadnik to swoista pigułka energii, świetny początek dla każdej zmiany. Rzeczowo i precyzyjnie wyjaśnia, dlaczego warto zająć się własnym CUD-em. To wybór, który się opłaca.

Remigiusz Nestor KalwarsKi Coach: trener mentalny, pisarz.

Zafascynowany ludzką naturą z determinacją zgłębia ją świadomie już ćwierć wieku. Zwolennik tezy, że w życiu nie ma przypadków. Miłośnik gór, których piękno docenia zarówno stojąc u ich podnóża, jak i siedząc z herbatą na szczycie. Opór zmienia w upór, przez co odnosi skuteczność w każdym z obszarów swojego życia. Pozytywne myślenie, bycie tu i teraz oraz czerpanie z każdej, choćby najmniejszej rzeczy, daje mu siłę i równowagę życiową. Prowadzi warsztaty, podczas których uczy, jak oswajać emocje oraz jak skutecznie komunikować się ze swoją podświadomością. Pomaga rozkwitać osobom i biznesom. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem jako trener i coach. Realizując swoje marzenia zadebiutował także jako pisarz powieścią „Inwersja”.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Remigiusza Nestora Kalwarskiego.

Kreator rozwiązań - audiobook od Remigiusz Nestor Kalwarski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć