ebook Super związek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Super związek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.50
wciąż za drogo?
16.50 zł
30.68 złpremium: 19.79 zł Lub 19.79 zł
-17% 23.09 zł Lub 20.78 zł
28.04 zł Lub 25.24 zł
32.99 zł
27.12 zł
27.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ebook „Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie” zmieni Twoje myślenie o związku! Doświadczona terapeutka i autorka poradników dla kobiet łączą siły i pokazują, jak pracować nad relacją, które przynosi satysfakcję obu jej stronom. Autorki poradnika pokazują, jak psychologia pozytywna działa w praktyce i w jaki sposób można z niej korzystać we własnym życiu, we własnym domu i we własnej rodzinie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zbudować dobry, trwały, szczęśliwy związek, w tej książce znajdziesz odpowiedzi i konkretne wskazówki płynące z nurtu psychologii pozytywnej.

Autorki ilustrują tekst licznymi przykładami, dzięki którym wiedzę teoretyczną przekładają na codzienne doświadczenia czytelniczek. Bazując na osiągnięciach i niezawodnych formułach psychologii pozytywnej, autorki kładą przed nami klucze do rozwoju związku. Wśród nich są między innymi: • zrównoważona liczba pozytywnych i negatywnych interakcji między partnerami, • uważność emocjonalna, • dobra samoocena oraz • wewnętrzne poczucie wartości każdego z partnerów.

Super związek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie od Alina Adamowicz, Justyna Moraczewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć