ebook Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 36.86
Audiobook - najniższa cena: 20.21
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
20.21 zł
44.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
36.91 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kto może powiedzieć więcej o ludzkiej psychice niż Jack Schafer i Marvin Karlins? Pierwszy jako agent specjalny FBI rozwinął przełomową strategię profilowania terrorystów i wykrywania oszustw. Drugi jest międzynarodowym konsultantem w dziedzinie relacji międzyludzkich, absolwentem Uniwersytetu Princeton i profesorem Uniwersytetu Południowej Florydy. Obaj są autorami książek o tematyce psychologicznej i współpracownikami czasopism zawodowych i popularnych.

Znacie ich doskonale z książki "Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze", która ukazała się w czerwcu 2021 r. Teraz możecie przeczytać ich kolejne dzieło. W przeciwieństwie do wielu innych książek na temat wykrywania kłamstw i analizy behawioralnej "Wykrywacz prawdy" to rewolucyjny przewodnik, w którym autorzy ujawniają opracowaną przez FBI praktykę wykrywania oszustw i metodę wyciągania od ludzi informacji, o których nie powiedzieliby nikomu.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grzegorza Wosia.

Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI - audiobook od Marvin Karlins, Jack Schafer możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć