ebook Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 33.90
Audiobook - najniższa cena: 20.21
wciąż za drogo?
-54% 20.21 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
33.90 zł
39.07 zł
44.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kto może powiedzieć więcej o ludzkiej psychice niż Jack Schafer i Marvin Karlins? Pierwszy jako agent specjalny FBI rozwinął przełomową strategię profilowania terrorystów i wykrywania oszustw. Drugi jest międzynarodowym konsultantem w dziedzinie relacji międzyludzkich, absolwentem Uniwersytetu Princeton i profesorem Uniwersytetu Południowej Florydy. Obaj są autorami książek o tematyce psychologicznej i współpracownikami czasopism zawodowych i popularnych.

Znacie ich doskonale z książki "Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze", która ukazała się w czerwcu 2021 r. Teraz możecie przeczytać ich kolejne dzieło. W przeciwieństwie do wielu innych książek na temat wykrywania kłamstw i analizy behawioralnej "Wykrywacz prawdy" to rewolucyjny przewodnik, w którym autorzy ujawniają opracowaną przez FBI praktykę wykrywania oszustw i metodę wyciągania od ludzi informacji, o których nie powiedzieliby nikomu.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grzegorza Wosia.

Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI od Marvin Karlins, Jack Schafer możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć