ebook Porzucone królestwo - audiobook
3.7 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 120)

Porzucone królestwo - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.30
Audiobook - najniższa cena: 32.94
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
46.67 zł Lub 42.00 zł
54.90 zł
54.90 zł
54.90 zł Lub 49.41 zł
32.94 zł
45.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siódma odsłona serii fantasy „Księga Całości” pióra Feliksa W. Kresa. Basergor-Kragdob, król Ciężkich Gór i górskich rozbójników, opuścił swoje królestwo. W poszukiwaniu spokoju i odpoczynku, uciekł do Dartanu. Zostawił za sobą Góry, władzę i przyjaciół. Gorzko się jednak zawiódł, bo znalazł tylko nową wojnę i dojmującą samotność. Teraz wraca, pogodzony z własnym przeznaczeniem, gotów stawić mu czoła, ale… na własnych warunkach.

Minęło, jakby mimochodem, kilkanaście lat. W tym czasie Grombelard zdziczał do reszty. Wrogowie urośli w siłę. Dawni towarzysze poszli pod inne komendy albo od dawna nie żyją. Przyjaciele zbudowali domy, założyli rodziny i wcale nie tęsknią za straceniem życia na skalistym gościńcu.

Glorm został sam. Ze swoją tęsknotą, świadomością popełnionych błędów i zmarnowanym życiem. Powinien się poddać, przyłączyć do pirackiego księcia na Agarach i zginąć z mieczem w ręku w jakieś morskiej awanturze. Ale, choć mógł uciec z Ciężkich Gór, nigdy nie zdoła wyrwać ich ze swojej duszy. Musi wracać do domu…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Wojciecha Żołądkiewicza.

Porzucone królestwo - audiobook od Feliks W. Kres możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć