ebook Pustynny książę. Księga 2 - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 748)

Pustynny książę. Księga 2 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.71
Audiobook - najniższa cena: 44.99
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
54.90 zł
54.90 zł
54.90 zł Lub 49.41 zł
45.19 zł
49.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Pustynny książę. Księga 2” (audiobook w formacie epub i kindle mobi) to kolejna epicka przygoda osadzona w słynnym świecie „Cyklu Demonicznego” Petera V. Bretta. Zwycięstwo w Otchłani okazało się tylko wygraną bitwą. Wojna wciąż trwa, a dzieci zwycięzców muszą stanąć do kolejnego starcia…

„Połączona krew książąt położy kres burzy”.

Przepowiednia kości popchnęła Olive na zupełnie nową ścieżkę. Stając ramię w ramię z wojownikami sharum, odkrywa wielką moc drzemiącą we własnej, podwójnej naturze. A każdego ranka, po nocy pełnej krwi i śmierci, doświadcza prawdziwej radości życia.

Zagrożenie jest jednak coraz bliżej, a dławiąca pętla niebezpieczeństwa zaciska się wokół wszystkich, których kocha.

Darin i Selene, Arick i Rojvach, Olive i Kaji – każdemu z nich pisany jest los, który ciężko będzie udźwignąć. Każde z nich buntuje się przeciwko przeznaczeniu i każde będzie musiało odnaleźć własną drogę, a potem kroczyć nią z podniesionym czołem. Wszak dzieci muszą dźwigać sławę ojców razem z własnym brzemieniem.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Filipa Kosiora.

Pustynny książę. Księga 2 od Peter V. Brett możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć