ebook Anne z Zielonych Szczytów. (Ania z Zielonego Wzgórza - nowe tłumaczenie) - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 27279)

Anne z Zielonych Szczytów. (Ania z Zielonego Wzgórza - nowe tłumaczenie) - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.35
Audiobook - najniższa cena: 41.18
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
45.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
-24% 41.18 zł Lub 37.06 zł
42.90 zł
43.92 zł Lub 39.53 zł
42.09 zł
49.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna z najpopularniejszych powieści wszech czasów w nowym – najbliższym oryginałowi – tłumaczeniu. Przygody rudowłosej Anne Shirley od lat wzruszają i bawią. Bestseller pióra Lucy Maud Montgomery to pełna ciepłego humoru historia o dorastaniu, przyjaźni i miłości, która urzekła miliony czytelniczek na całym świecie, między innymi Arethę Franklin, Margaret Atwood, Alice Munro czy księżną Kate.

Jedenastoletnia Anne Shirley opuszcza sierociniec i wyrusza do wymarzonego domu. Kiedy dociera do Avonlea, okazuje się jednak, że zaszła pomyłka – Marilla Cuthbert i jej brat Matthew zamierzali adoptować chłopca do pomocy w gospodarstwie. Marilla początkowo chce odesłać dziewczynkę, ale gadatliwa, obdarzona bujną wyobraźnią Anne szybko zaskarbia sobie sympatię mrukliwego Matthew i ostatecznie zostaje w ich domu. Choć dziewczyna wykazuje niezwykły talent do pakowania się w tarapaty – farbuje włosy na zielono, najlepszej przyjaciółce podaje wino porzeczkowe zamiast soku, a do tortu w miejsce wanilii dolewa anodyny – to już wkrótce Cuthbertowie nie będą w stanie wyobrazić sobie bez niej życia.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Vanessy Aleksander.

Anne z Zielonych Szczytów. (Ania z Zielonego Wzgórza - nowe tłumaczenie) - audiobook od Lucy Maud Montgomery możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć