ebook Strażnicy wolności
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Strażnicy wolności
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 20.35
wciąż za drogo?
-8% 20.35 zł Lub 18.32 zł
36.99 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
33.29 zł
33.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jacek Hugo-Bader – jeden z najbardziej brawurowych polskich reporterów – w ebooku „Strażnicy wolności” podejmuje temat, który będzie nas elektryzował przez lata. Pandemie, co prawda, przychodzą i odchodzą, ale teorie spiskowe i ich wyznawcy zostają. Jacek Hugo-Bader wszedł im pod skórę. Sprawdźmy, czy udało mu się wynaleźć szczepionkę na epidemię antyszczepionkowego szaleństwa?

Czy słyszeliście o C19?

Nie, to nie jest rakieta balistyczna do przenoszenia głowic atomowych ani kryptonim gazu bojowego... C19 to grupa osób, które kwestionują ogólnoświatową strategię walki z chorobą COVID-19, jedna z najaktywniejszych grup polskich antyszczepionkowców. Są zdeklarowanymi wyznawcami teorii spiskowych, w tym tej najnowszej, o globalnym zamachu stanu, ogólnoświatowym spisku, którego początkiem jest zaplanowana przed kilku laty pandemia COVID-19. Za nic w świecie nie pozwalają jednak nazywać siebie antyszczepionkowcami, bo przecież oni walczą o wolność, są więc wolnościowcami, a nawet – strażnikami wolności.

• Kim są?
• Co ich łączy?
• Jak się organizują?
• Komu ufają, jak uzasadniają swoje racje?
• Dlaczego są w większości głęboko wierzącymi katolikami?
• Skąd się wzięły ich teorie spiskowe o pandemii, zwanej „plandemią”, którą obmyślili lucyferianie, Bill Gates i Klaus Schwab, by do minimum zmniejszyć populację, dokonać resetu i zacząć historię ludzkości od nowa?

Jacek Hugo-Bader, najbardziej brawurowy z polskich reporterów, zanurza się w trzewia tego ruchu i z właściwą sobie swadą zdaje nam relację z tego, co tam usłyszał, zobaczył i poczuł, a poczuł i zdziwienie, i wściekłość, i obezwładniającą bezradność.
Jak sobie z nią poradzić?
O tym również jest ta książka.

Strażnicy wolności od Jacek Hugo-Bader możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć