ebook Blask ostatecznego kresu
4.41 / 5.00 (liczba ocen: 12688)

Blask ostatecznego kresu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.15
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
52.25 złpremium: 33.71 zł Lub 33.71 zł
47.75 zł Lub 42.98 zł
47.75 zł Lub 42.98 zł
47.90 zł
50.90 zł
33.15 zł
45.23 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ostatnia odsłona „Trylogii Licaniusa” – powieściowego cyklu, który zachwyci wielbicieli fantasy. Przed nami niemal tysiąc stron nieprzewidywalnych wydarzeń, wyrafinowanych rozgrywek i upartych zmagań z przeznaczeniem, które bywa tak samo kapryśne jak zmienny los. Czas ostatecznej próby nieuchronnie nadciąga. Czy plan Caedena wreszcie się urzeczywistni?

„Przemierzyłem oceany czasu, aby Cię odnaleźć” – Dracula, F.F. Coppola

Wprawdzie Bariera znów jest cała, ale to nie znaczy, że niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Wprost przeciwnie – złudne poczucie wygranej może być początkiem kresu.

W Ilin Illan zaczynają się na nowo polityczne rozgrywki i nawet nowo odkryte moce Wirra mogą okazać się niewystarczające wobec krótkowzroczności Starszych.

Uwięziony w obcej krainie Davian musi stawić czoła dojmującej samotności i pokrzyżować plany Czcigodnych. Jeśli mu się nie uda, poświęcenie Ashy stanie się zupełnie bezwartościowe.

Plan Caedena zbliża się wreszcie do końca. Teraz, gdy wreszcie może mu się udać, musi stawić czoła konsekwencjom. Wziąć na siebie brzemię tego, jak dramatycznie jego historia się zaczęła i jak druzgocząco się kończy…

Blask ostatecznego kresu od James Islington możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć