ebook Idealna terapeutka
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 364)

Idealna terapeutka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.43
Audiobook - najniższa cena: 34.00
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-24% 33.68 zł
34.00 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
31.43 zł
34.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kristina to odnosząca sukcesy terapeutka. Z chłodnym profesjonalizmem pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale kiedy pacjentka Leah – znana pisarka i zarazem pacjentka Kristiny – błaga terapeutkę, by przyjechała do jej domku w lesie, równowaga zaczyna się niebezpiecznie chwiać…

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką. Ale tutaj, w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje.

Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy.
Ale kiedy jej pacjentka, Leah, znana pisarka, błaga Kristinę, by przyjechała do jej domku w lesie, równowaga zaczyna się chwiać.

Terapeutka niechętnie wyrusza w dzikie ostępy, by odnaleźć kobietę, która może być w niebezpieczeństwie. Znajduje niedokończony rękopis Leah, a czytając go, uświadamia sobie, że główna bohaterka jest zatrważająco znajoma...

O e-booku Idealna terapeutka blogerzy napisali: 

Mroczna i zagadkowa atmosfera towarzyszyć będzie nam aż do finałowej sceny. A ta zaskakuje, jak w prawdziwym, rasowym thrillerze psychologicznym. Alex Dahl utwierdza mnie w przekonaniu, że skandynawska literatura ma to coś, ten niezidentyfikowany jeszcze pierwiastek, który zasysa czytelniczą uwagę i zdobywa serca miłośników mocnych wrażeń. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Idealna terapeutka od Alex Dahl możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Pisanie powieści to jak konstruowanie ciała z kawałków mięsa, do którego w magiczny sposób zostaje tchnięte życie. Kolejne motywy przenikają jego wewnętrzną strukturę, jak krew krążąca w żyłach.
Sięgając po Idealną terapeutkę oczekiwałem mocnego thrillera psychologicznego. Zwłaszcza, że na okładce książki widnieje nazwisko Alex Dahl, która ma w swym dorobku dwa równie fenomenalne thrillery. Perfekcyjna rodzina i Życie za życie to książki, które mają swoje miejsce na półce NIK – Najlepszych Interesujących Książek, a Idealna terapeutka do nich dołączyła.

Autorka zarysowała intrygująca historię, która łapie nas kleszczami niepewności o losy Kristiny Moss. Kristina jest terapeutką pracującą w Oslo. Od lat udziela wsparcia osobom nie radzącym sobie z życiowymi problemami. Pewnego dnia kontaktuje się z nią Leah – znana pisarka. Prosi ją o pomoc i przyjazd do domku w lesie.

Czy Kristina odpowie na błagania kobiety? Jeśli tak, to jak bardzo zmieni się jej życie? Czy jej kariera jest zagrożona? A może jej życie wisi na włosku? Jaki jest prawdziwy wizerunek Kristiny? Co skrywa pod maską profesjonalizmu? Jakie są intencje Leah? Czy wciągnęła terapeutkę w grę?

Warto się tego dowiedzieć i znaleźć odpowiedzi na te pytania. A proszę mi wierzyć te, co chwilę mnożą się w naszej głowie. To bardzo dobrze świadczy o tym thrillerze, ponieważ absorbuje naszą uwagę. Bez wątpienia to duży plus tej historii. Dlatego koniecznie sięgnijcie po najnowszy thriller psychologiczny Alex Dahl.

To, co skupiło moją uwagę, to powolne dawkowanie emocji, tak, aby w pewnym momencie sięgnęły one zenitu. To sprawiło, że nie mogłem oderwać się od lektury. Dlatego też zachęcam Was do przeczytania tej książki. Lecz to nie jedyny powód, aby to zrobić. Jest ich wiele. Wśród najważniejszych wymienić mogę intrygującą fabułę, trzymająca w napięciu przewrotność fabuły, czy też styl, w którym autorka poprowadziła tę historię.

Mroczna i zagadkowa atmosfera towarzyszyć będzie nam aż do finałowej sceny. A ta zaskakuje, jak w prawdziwym, rasowym thrillerze psychologicznym. Alex Dahl utwierdza mnie w przekonaniu, że skandynawska literatura ma to coś, ten niezidentyfikowany jeszcze pierwiastek, który zasysa czytelniczą uwagę i zdobywa serca miłośników mocnych wrażeń. Zatem nie czekajcie ani chwili i łapcie Idealną terapeutkę w swoje czytelnicze szpony.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć