ebook Fighter
3 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Fighter
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.30
Audiobook - najniższa cena: 32.69
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
31.90 złpremium: 20.58 zł Lub 20.58 zł
-18% 22.30 zł Lub 20.07 zł
30.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.73 zł Lub 23.16 zł
29.16 zł
25.56 zł
26.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tego jeszcze nie było! Literacki świat w zderzeniu z brutalną przestępczą rzeczywistością.

Pola Werner, autorka licznych bestsellerów i niekwestionowana gwiazda wydawnictwa Azum, podczas zbierania materiałów do kolejnej książki trafia na trop firmy VeroMax. Wkrótce potem zaczyna dostawać anonimowe listy z pogróżkami. Prosi o pomoc swojego wydawcę, a ten zatrudnia do jej ochrony Patryka „Cwibela” Cybulskiego – gwiazdora MMA i właściciela firmy ochroniarskiej. Patryk podejmuje się zadania wyłącznie dlatego, że sam ma na pieńku z VeroMaksem, ale między nim i Polą szybko zaczyna iskrzyć. Właściwie to nie iskry, to prawdziwe fajerwerki…

O e-booku Fighter blogerzy napisali: 

Uwielbiam styl i dowcip autorki, krótkie rozdziały powodują ekspresowy czas pochłaniania lektury, a połączenie elektryzującego romansu z kryminałem to jest to, co kocham najbardziej w książkach. Bawiłam się świetnie i miło spędziłam z nią czas. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do poznania Fightera, być może również przypadnie Wam do gustu. - Książka w autobusie - Magdalena Fraszczak vel Jószczak

Czytanie książek Pauliny Świst jest jak idealna impreza w gronie przyjaciół, gdzie z góry wiemy, że zdarzyć się może dużo i pewnie tak będzie, z dodatkowym bonusem - możemy ją powtórzyć kiedy i ile razy chcemy. Pozostaje jeszcze oczywiście finał z bonusem, nieoczekiwanym i podkręcającym oczekiwanie na ciąg dalszy. - Taki jest świat Katarzyna Pessel

Fighter od Paulina Świst możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Fikcja i prawda wcale nie muszą mieć mało ze sobą wspólnego. Wprost przeciwnie, to pierwsze często opiera się o to drugie i odwrotnie. Łatwo też pomylić jedną z drugą, zwłaszcza gdy sytuacja zdaje się to potwierdzać, którą po prostu bierzemy pozory za fakt. Jednak czasem obie spotykają się w dość niecodziennych okolicznościach i jak się okazuje zaciera się pomiędzy nimi granica.

Pisanie książek raczej mało kojarzy się z niebezpieczeństwem, zwłaszcza z jak najbardziej realnym i znanym bardziej z programów z kryminalną tematyką. Jednak Ksenia Wernerowska jak najbardziej właśnie na własnej skórze ma do czynienia właśnie z tą kategorią. Sprawą, która wplątała ją w taką sytuację, interesuje się również Patryk Cebulski i jako ochroniarz sprawdzi się znakomicie. Firmę VeroMax obydwoje mają na oku i doskonale wiedzą, że współpraca może im pomóc, ale także zwrócić na nich uwagę, bo na siebie zwracają od pierwszej chwili znajomości. O sobie wydają się mieć określone zdanie, a to, co pomiędzy nimi jest zapowiada kolejne kłopoty. Niektórzy potrafią doskonale oddzielać życie zawodowe od osobistego, lecz niekiedy oba splatają się i nie da się tego zrobić albo nie chce. W końcu zakazany owoc, obojętnie z jakiego powodu, kusi najbardziej, do czego to doprowadzi? Na pewno nie do niczego spokojnego, bezpiecznego i bezbarwnego. Tych dwoje wie o sobie więcej niż się spodziewają i nie zawahają się by to wykorzystać, nawet jeśli wszystko wskazuje, że to błąd, jaki już nieraz popełnili?

Ostro już było, pewnie będzie, ale najważniejsze, że jest tu oraz teraz czyli Paulina Świst powraca, nie tylko z nową książką, ale i serią. Podobno cierpliwość jest cnotą, ale na pewno nie moją, dzięki niej mogę już cieszyć się na kolejne części, bo premiera zaostrzyła apetyt na więcej, dużo więcej. Fighter ma w sobie dokładnie wszystko to za co lubimy historie spod pióra vel klawiatury pisarki czyli szybką akcję i reakcję, naprawdę wyrazistych bohaterów, których dialogi zapisują się w pamięci oraz oczywiście fabułę. W niej każdy z tych elementów nabiera świstowego charakteru czyli soczystości, wytrawnego humoru oraz oczywiście gorącej atmosfery z prawdziwie sensacyjnym motywem, wcale nie będącym ozdobnikiem, lecz zręcznie łączącym wątki oraz pewnymi niuansami, zaostrzającymi apetyt na więcej. Nie ma więc najmniejszego sensu powiedzenie sobie, że rozłożymy lekturę na raty albo padnie wiekopomne „ jeszcze tylko jeden rozdział”, w końcu po co siebie okłamywać? Trud daremny i jedynie stracony czas, a ten lepiej spożytkować na poznanie co Ksenia Wernerowska Patryk Cebulski mają do pokazania, a jak szybko się przekonujemy ich repertuar jest bogaty, zaskakujący i naprzemiennie, czasem równocześnie, wywołujący uśmiech i rumieniec, mniejszy albo większy to już sprawa indywidualna. Czytanie książek Pauliny Świst jest jak idealna impreza w gronie przyjaciół, gdzie z góry wiemy, że zdarzyć się może dużo i pewnie tak będzie, z dodatkowym bonusem - możemy ją powtórzyć kiedy i ile razy chcemy. Pozostaje jeszcze oczywiście finał z bonusem, nieoczekiwanym i podkręcającym oczekiwanie na ciąg dalszy.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Książki Pani Pauliny zaliczają się do takiej literatury, którą albo się kocha od pierwszej strony, albo po prostu nie czuje się z nimi „bluesa”. Ja akurat należę do tej pierwszej grupy i wszystko spod pióra Pani Świst biorę w ciemno. Tym razem autorka powróciła z naprawdę mocnym przytupem, za którym tak bardzo tęskniliśmy. Zapraszam na krótką recenzję jej najnowszego literackiego dziecka pod intrygującym tytule Fighter.

Fighter to zdecydowanie coś innego i całkiem nowego niż to, do czego już zdążyła nas przyzwyczaić autorka. Tym razem nie mamy do czynienia z prawnikami i adwokaturą, a z przebojową i inteligentną Ksenią Wernerwoską, która pod pseudonimem „Pola Werner” publikuje same bestsellery (widzicie tu prawda pewne podobieństwo do Pani Świst?), które wydawane są za pośrednictwem poczytnego wydawnictwa Azum. Niestety Ksenia od jakiegoś czasu cierpi na permanentny brak weny i ogólny spadek formy pisarskiej, dodatkowo naglące ją terminy i naciski ze strony wydawnictwa wcale jej nie pomagają. Całkiem przypadkowo młoda dziewczyna wpada na ślad pewnej afery, w którą zamieszana jest firma VeroMax. Tak się składa, że to nie pierwsze spotkanie Poli z VeroMaxem. Im bardziej ona zagłębia się w tym temat, tym coraz częściej zaczynają do niej docierać listy z pogróżkami. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdyż, wszystkie te groźby kierowane są na jej prawdziwe dane, a ona bardzo pilnuje swojej prywatności i tylko nieliczni wiedzą, kim tak naprawdę jest Pola Werner. Młoda autorka czuje, że to nie są już niewinne żarty i że tym razem rzeczywiście może grozić jej prawdziwe niebezpieczeństwo. Udaje się z tym do swojego szefa, ten z kolei nie może uwierzyć, że kobieta zwlekała z tym tak długo i zatrudnia dla niej ochroniarza, ale nie jakiegoś tam chuderlaka z wielkim ego tylko sławnego zawodnika MMA Patryka „Cwibla” Cebulskiego, no cóż z jeszcze większym ego. Jeśli znacie twórczość Pani Pauliny, to możecie sobie wyobrazić, co wyszło z połączenia sławnej pisarki z charakterem i zawodnika MMA, którego lepiej nie prowokować. Oczywiście wyszło WYBUCHOWO. Dodatkowo Patryk również ma na pieńku z VeroMaxem.

Nietuzinkowa para głównych bohaterów od pierwszej strony podbiła moje czytelnicze serce. Oboje są wyraźni i z wybuchowymi charakterami, co bardzo lubię. Ich dialogi i cięte riposty niejednokrotnie przyprawiały mnie o szczery uśmiech na twarzy. Od samego początku między tą dwójką czuć prawdziwą chemię i gorącą namiętność. Oni po prostu są dla siebie stworzeni. Przy nich na pewno nie będziecie się nudzić. Dodatkowo ta iście szatańska para ma do rozwikłania zagadkę kryminalną, która ze strony na stronę coraz bardziej się komplikuje. Nie będę Was czarować i wychwalać pod niebiosa wielkim elaboratem, ja absolutnie przepadłam przy tej historii i zdecydowanie czekam na więcej. Uwielbiam styl i dowcip autorki, krótkie rozdziały powodują ekspresowy czas pochłaniania lektury, a połączenie elektryzującego romansu z kryminałem to jest to, co kocham najbardziej w książkach. Bawiłam się świetnie i miło spędziłam z nią czas. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do poznania Fightera, być może również przypadnie Wam do gustu.

Ocena: 5+/6
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć