ebook Oskarżona
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Oskarżona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.15
Audiobook - najniższa cena: 25.29
wciąż za drogo?
32.09 złpremium: 20.70 zł Lub 20.70 zł
29.33 zł Lub 26.40 zł
34.50 zł
34.50 zł Lub 31.05 zł
14.15 zł
-5% 27.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dwudziestotrzyletnia Lena po traumatycznych wydarzeniach w Polsce ukrywa się w Kopenhadze, jednak szybko okazuje się, że i tam nie jest bezpieczna. Demony przeszłości powróciły, odnalazł ją bowiem mężczyzna, przed którym uciekała…

Tym razem Lena szuka schronienia w ukrytym przed resztą świata tajemniczym hotelu w hiszpańskiej Maladze. Jednak nie udaje się jej zaznać spokoju, bo zostaje OSKARŻONA. Ktoś próbuje przypisać jej swoją zbrodnię.

Zaczyna się niebezpieczna gra, w której znów przyjdzie zapłacić najwyższą cenę…

Ebook „Oskarżona” to thriller psychologiczny w nurcie domestic noir, pełen napięć i niespodziewanych zwrotów akcji. To powieść, która gra na emocjach i angażuje zmysły. Jej akcja rozgrywa się w psychice zarówno bohaterów, jak i czytelnika.

O e-booku Oskarżona blogerzy napisali: 

Magda Stachula perfekcyjnie wkłada do głowy czytelnika myśli swoich bohaterek. To co myśli i czuje Lena szaleje we mnie. Na czas lektury przestaję być paniusią w dresie na własnej kanapie, jestem tą przerażoną dwudziestotrzylatką w dziwnym hotelu pod Malagą, boję się o siebie, o matkę w wiosce za Lublinem. - Joanna Onysk - CzytAśka

Oskarżona od Magda Stachula możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Lena od jakiegoś czasu żyje w nieustannym lęku. Po dramatycznych wydarzeniach, które skłoniły ją do ukrywania się, mieszkała już w Krakowie, pod Gnieznem i w Kopenhadze. Każde z tych miejsc dawało jej chwilowe wytchnienie i minimalne poczucie bezpieczeństwa, ale zawsze wydarzało się coś, co znowu podrywało ją do panicznej ucieczki.

Teraz Lena ucieka znów. Do Hiszpanii, do kolejnej osoby, której chyba może zaufać. Przyjaciółka oferuje nocleg i natychmiast organizuje jej pracę wraz z zamieszkaniem w słonecznej Maladze.

Ale czy ten luksusowy hotel na kompletnym odludziu nie jest niepokojący? Kierowca, który po odebraniu jej z dworca i dostarczeniu na miejsce praktycznie ucieka bez słowa? Czy Lena w swej ucieczce nie wpakowała się ponownie w kłopoty? Dodatkowo docierają do niej wieści z Kopenhagi, że ktoś usiłuje ją obarczyć swoją zbrodnią. Dlaczego? I kto?

W Polsce policja także pytała o nią jej matkę.

Pierścień lęku zaciska się coraz bardziej. Ukryć się czy dalej uciekać?

Na kogo Lena może liczyć? Komu zaufać? Zwroty akcji, nieoczekiwane zdarzenia, lęk, nadzieja, strach, zaufanie. Przy tej lekturze ponownie huśtawka nastrojów gwarantowana. No i to zakończenie!

Magda Stachula perfekcyjnie wkłada do głowy czytelnika myśli swoich bohaterek. To co myśli i czuje Lena szaleje we mnie. Na czas lektury przestaję być paniusią w dresie na własnej kanapie, jestem tą przerażoną dwudziestotrzylatką w dziwnym hotelu pod Malagą, boję się o siebie, o matkę w wiosce za Lublinem.

A przecież widzimy też świat oczami Anny, za chwilę Emila, potem Nikodema… jedni manipulują, inni dają sobą manipulować.

To kolejna książka Autorki, która od początku do końca nie pozwala się oderwać. Nawet w momentach gdy realne życie wzywa, myślisz o bohaterach, ich postępkach, motywacjach…

O tym jak to się skończy.

Czy Lenie wreszcie uda się odzyskać swoje życie? Przestać uciekać?

Polecam Wam ten wciągający thriller.

Ocena: 5/6
©CzytAśka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć