ebook Biały trop - audiobook
3.7 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 313)

Biały trop - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.50
Audiobook - najniższa cena: 41.26
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
41.26 zł Lub 37.13 zł
44.90 zł
52.90 zł
44.90 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pewnej zimowej nocy na peronie stacji kolejowej w Norrköpingu zatrzymuje się pociąg ekspresowy X2000. Na pokładzie znaleziono martwą dziewczynę. Jej palce są zakrwawione, a z ust wypływa biała piana. Okazuje się, że nie była sama. Podróżowała z przyjaciółką, która teraz zaginęła bez śladu. Kim były kobiety? I dokąd zmierzały?

Prokuratorka Janie Berzelius prowadzi śledztwo w sprawie tej makabrycznej zbrodni. Szybko okazuje się, że sprawa dotyka też czułych punktów samej Jany. prokuratorka mogłaby Kobieta po raz kolejny staje oko w oko ze swoją mroczną przeszłością. Gdy komisarz Henrik Levin i jego współpracowniczka Mia Bolander znajdują pewien trop, do Jany dociera, że podejrzenia spadną na osobę z jej najbliższego otoczenia, mężczyznę, o którym najchętniej by zapomniała, a który wie o niej zbyt wiele.

Jeśli prokuratorka nie znajdzie go przed policją, może stracić wszystko...

Emelie Schepp tworzy skomplikowaną intrygę wokół tajemniczego pochodzenia prokuratorki Jany Berzelius, przedstawiając jednocześnie wiarygodny obraz pracy policji i prokuratury. „Dagens Nyheter”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Lidii Sadowej.

Biały trop - audiobook od Emelie Schepp możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć