ebook Jestem otchłanią
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 2212)

Jestem otchłanią
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.90
Audiobook - najniższa cena: 27.24
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
38.97 złpremium: 25.14 zł Lub 25.14 zł
32.90 zł
34.90 zł
35.62 zł
41.90 zł Lub 37.71 zł
33.52 zł
34.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mroczny thriller czołowego włoskiego autora kryminałów.

Po "Domu głosów”, który zahipnotyzował czytelników, Donato Carisi stawia przed nimi nowe wyzwanie: podróż w czarną otchłań, która jest w każdym z nas.

"Śmieci wyrzucane przez człowieka opowiadają jego prawdziwą historię. Bo, w przeciwieństwie do ludzi, śmieci nie kłamią”.

Sprzątający mężczyzna wie, że właśnie w tym, co ludzie wyrzucają, kryją się ich najgłębsze sekrety. A on umie interpretować każdy wyrzucony do kosza przedmiot. I potrafi je wykorzystywać do znajdowania swoich ofiar. Żyje zgodnie z utrwalonym rytmem, bo jedynie w ten sposób może pozostać niewidzialny, być cieniem na obrzeżach świata. Tylko w rzadkie, ale jakże pamiętne wieczory pozwala sobie na odstępstwa od swoich nawyków.

Wszystko zmienia się, gdy na widok tonącej dziewczynki nie może się oprzeć impulsowi i ratuje jej życie, a tym samym naraża się na to, że przestanie być niewidzialnym, oraz na gniew człowieka ukrywającego się za zielonymi drzwiami. Największym jednak zagrożeniem jest to, że uratowana dziewczynka ściąga na niego uwagę kobiety, kto nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji. I jest coraz bliżej.

Rekomdnacje e-booka Jestem otchłanią:

"We Włoszech, jeśli mówisz thriller, mówisz Donato Carrisi." - D la Repubblica

"Nowa mocna powieść Donato Carrisiego." - Corriere della Sera

Carrisi tworzy ten typ historii, przy których nie sposób się nudzić. - Portal Kryminalny

Jestem otchłanią od Donato Carrisi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć