ebook O Michniku
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 3)

O Michniku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.32
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
29.32 zł Lub 26.39 zł
29.90 zł
31.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
29.52 zł
30.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna książka z serii „Historia III RP”, która ukazuje się nakładem Wydawnictwa Czerwone i Czarne. Ebook poświęcony jest roli, którą odegrał Adam Michnik we współczesnych dziejach Polski. Robert Krasowski poddaje analizie czasy od PRL-u po dzień dzisiejszy, a samego redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” przedstawia z perspektywy środowisk centrowych i lewicowych.

Robert Krasowski, autor głośniej książki „Po południu” i serii książek o współczesnej polityce, tym razem przygląda się Adamowi Michnikowi i jego roli w polityce od czasów PRL po czasy obecne.
Jak pisze autor:

„Ta książka nie ujawnia nowych faktów na temat Adama Michnika, ale interpretuje fakty, które są już znane. Celem jest zrozumienie jego politycznych zachowań oraz opis ich wpływu na główny nurt wydarzeń. Michnik opisany został z perspektywy jego własnych przyjaciół, z perspektywy środowisk centrowych i lewicowych. Perspektywa jego wrogów nas nie interesuje, ponieważ nie łapie istoty problemu”.

O Michniku od Robert Krasowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć